Рус Укр Eng
Категорії Інформація
05 лютого - 18 червня

Жінка на мільйон

Ціна: 300-500 грн

Малий зал Палацу «Україна»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103
Вибрати дату

Квитки на "Жінка на мільйон"

05 лют., середа
22 лют., субота
05 бер., четвер
21 бер., субота
04 квіт., субота
08 трав., пʼятниця
30 трав., субота
18 черв., четвер

Про подію

Жінка на мільйон: весела афера з несподіваним кінцем знову на сцені в Києві!

У столиці України відбудуться покази даної цікавої п'єси. Зі сцени піде мова про все, про життєві труднощі, про пригоди, про людську хитрість, підлість і щирості одночасно. «Жінка на мільйон» - це не спектакль, а цілий клубок з різнокольорових сюжетних ниток, в якому сплітається еротичний роман, гостросюжетний детектив і легкі нотки комедії. Дана захоплююча подія відбудеться на сцені Палацу «Україна». Замовити квитки можна в касах міста за помірними цінами в залежності від охочого місця розміщення.

Цікава історія з раптовими поворотами і життєвими колізіями

«Жінка на мільйон» - це сюжет, розказаний вмілим автором Едуардо де Філіппо, з притаманними тільки цьому італійцю божевільними нотками екстриму, веселощів і пристрасті. У даній комедії розповідається історія декількох пар, які потрапили в нестримну біду. Звикнувши жити на широку ногу, вони опиняються перед загрозою виселення, оскільки примудрилися накопичити немислиму суму боргів, з якими не можуть розрахуватися. П'єса набуває абсолютно нового пребігу подій, коли в голові у головного героя визріває божевільний план, який і ліг в основу цього твору. Тільки от самі герої і не підозрюють про те, що зустрінутий ними чоловік, втягнутий волею випадку в історію цих пар, виявиться зовсім не простим першим зустрічним, а справжнім майстром оголювати людські сутності.

На сцені грають:

  • Вікторія Муштей;
  • Артур Дворянкін;
  • Олександр Ломко;
  • Сергій Детюк;
  • Людмила Рудницька;
  • Олег Романченко;
  • Анатолій Базай і інші.

Дізнавшись кінцівку цього заплутаного сюжету, можна залишитися під враженням на довгі тижні, осмислюючи всі отримані факти і відчуття.

Попереднє замовлення