Рус Укр Eng
Категорії Інформація
17 вересня 2021

"Жизель" з Катериною Кухар

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 250-890 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Катерина Кухар в Києві!

17 вересня  2021 року в Жовтневому Палаці відбудеться неймовірний балет “Жізель”  з Катериною Кухар в Києві, який було створено засновником романтичного балету Адольфом Шарлем Аданом. Головну жіночу роль у цій неймовірно чуттєвій історії виконає прима Національного театру опери і балету Катерина Кухар. Віліси - це лісові танцівниці, на яких перетворювалися душі померлих молодих жінок. Юна Жізель закохалася у графа Альберта, проте той скористався довірливістю дівчини, але одружився з іншою. А ошукана Жізель померла від горя і перетворилася на вілісу.

Балет "Жізель" в Жовтневому палаці

Народна артистка Катерина Кухар - всесвітньо відома прима-балерина, яка танцювала на кращих сценах. Широкому загалу вона стала відома як суддя численних танцювальних проектів. Неймовірна технічність її танцю поєднуються з прекрасним артистизмом виконання, виразністю та емоційністю. Балет "Жізель" за участі Катерини Кухар - це чудова можливість відкрити чарівний світ балету навіть найменшим глядачам.

Щоб потрапити на балет "Жізель" з Катериною Кухар у Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше вистав в афіші Києва шукайте у нас на сайті.

Де побачити балерину світового рівня в Києві? На балеті "Жізель" з Катериною Кухар!

  1. Майстерне виконання Катерини Кухар
  2. Романтична історія кохання
  3. Чудова музика Адана
Попереднє замовлення