Categories Information
Cashier Add new event
Оперета відкриває секрети. Екскурсія
21 - 28 September 2024

Оперета відкриває секрети. Екскурсія

Price: 500 UAH

Kyiv National Academic Theatre of Operetta
Kyiv, Velyka Vasylkivska St, 53/3
Select date

Order tickets for "Оперета відкриває секрети. Екскурсія"

The duration of the event — 60 minutes.
21 Sep, Saturday
13:00
500 UAH
Buy tickets
28 Sep, Saturday
13:00
500 UAH
Buy tickets

About the show

Тут оживають герої відомих оперет і мюзиклів, сюди приходять за святом і натхненням, тут затишно, красиво і піднесено. А що там, за лаштунками, де вродливі молодики і вишукані пані перетворюються на звичайних киян?

Нумо з нами, розкривати секрети Національної оперети України.

Під  час екскурсії ми дізнаємося, чим народний дім відрізнявся від театру, чому Миколі Садовському дозволили орендувати будівлю на околиці Києва, де була гримерка Марії Заньковецької і хто з відомих українців був дотичний до приміщення на Великій Васильківський.

Ми поговоримо про перший український стаціонарний театр і його зірок, згадаємо про дві дати заснування театру оперети і його першого керівника, для якого  «легкий» жанр виявився смертельно небезпечним.

А ще ми обовязково поділимося тим, чим живе театр сьогодні – його поступове перетворення на київський Версаль, творчі експерименти та мультижанровість.

Ми відвідаємо кожну зі сцен і побачимо, як виглядає глядацька зала очима акторів, завітаємо в костюмерний цех з неповторною колекцією суконь, фраків і циліндрів (можливо, нам навіть вдасться щось приміряти), спробуємо порахувати скарби реквізиторського цеху і відрізнити бутафорські фрукти від справжніх. А ще зазирнемо до гримерки і дізнаємося, як актори готуються до вистави.

Повірте, після такого ви не зможете не заспівати. А далі – можна і на кастинг)

 

Pre-order
Заявка на промо-код