Категорії Інформація
Каси Додати подію
Оперета відкриває секрети. Екскурсія
25 травня - 23 червня 2024

Оперета відкриває секрети. Екскурсія

Ціна: 500 грн

Київський національний академічний театр оперети
вул. Велика Васильківська, 53/3
Вибрати дату

Замовити квитки на "Оперета відкриває секрети. Екскурсія"

Тривалість події — 105 хвилин.
25 трав., субота
13:00
500 грн
Продано
22 черв., субота
23 черв., неділя

Про подію

Тут оживають герої відомих оперет і мюзиклів, сюди приходять за святом і натхненням, тут затишно, красиво і піднесено. А що там, за лаштунками, де вродливі молодики і вишукані пані перетворюються на звичайних киян?

Нумо з нами, розкривати секрети Національної оперети України.

Під  час екскурсії ми дізнаємося, чим народний дім відрізнявся від театру, чому Миколі Садовському дозволили орендувати будівлю на околиці Києва, де була гримерка Марії Заньковецької і хто з відомих українців був дотичний до приміщення на Великій Васильківський.

Ми поговоримо про перший український стаціонарний театр і його зірок, згадаємо про дві дати заснування театру оперети і його першого керівника, для якого  «легкий» жанр виявився смертельно небезпечним.

А ще ми обов’язково поділимося тим, чим живе театр сьогодні – його поступове перетворення на київський Версаль, творчі експерименти та мультижанровість.

Ми відвідаємо кожну зі сцен і побачимо, як виглядає глядацька зала очима акторів, завітаємо в костюмерний цех з неповторною колекцією суконь, фраків і циліндрів (можливо, нам навіть вдасться щось приміряти), спробуємо порахувати скарби реквізиторського цеху і відрізнити бутафорські фрукти від справжніх. А ще зазирнемо до гримерки і дізнаємося, як актори готуються до вистави.

Повірте, після такого ви не зможете не заспівати. А далі – можна і на кастинг)

 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код