Выберите зал
Театр
Палац «Україна»Палац «Україна»1 Театр російської драми ім. Лесі УкраїнкиТеатр російської драми ім. Лесі Українки151 Жовтневий палацЖовтневий палац7 Театр оперетиТеатр оперети97 Молодий театрМолодий театр83 Театр драми і комедіїТеатр драми і комедії81 Театр на ПодоліТеатр на Подолі48 Театр «Сузір’я»Театр «Сузір’я»32 Київський планетарійКиївський планетарій1 Театр ім. Івана ФранкаТеатр ім. Івана Франка8 Національний Центр Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТМ ім. Леся Курбаса)Національний Центр Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТМ ім. Леся Курбаса)4 Центральний Будинок художникаЦентральний Будинок художника2 Національна музична академія України імені П.I. ЧайковськогоНаціональна музична академія України імені П.I. Чайковського6 Будинок АрхітектораБудинок Архітектора1 Академічний музично-драматичний театр імені Лесі УкраїнкиАкадемічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки1 Європейський культурний центр КраківЄвропейський культурний центр Краків1 Театр «Тысячелетие»Театр «Тысячелетие»1 Мала ОпераМала Опера1 Театр ШкаffТеатр Шкаff1 Палац культури КПІПалац культури КПІ1 Будинок культури та мистецтв СБУБудинок культури та мистецтв СБУ3 Театр-студія SPLASHТеатр-студія SPLASH2 Циганський театр «Романс»Циганський театр «Романс»7 Кінотеатр «Кінопанорама»Кінотеатр «Кінопанорама»1 Мистецько-концертний центр ім. Івана КозловськогоМистецько-концертний центр ім. Івана Козловського5 Київський театр «ЗОЛОТІ ВОРОТА»Київський театр «ЗОЛОТІ ВОРОТА»35 Театр «Колесо»Театр «Колесо»26 Театр «Браво»Театр «Браво»25 Київський Театр «АКТОР»Київський Театр «АКТОР»17 Малий зал Палацу «Україна»Малий зал Палацу «Україна»26 Новий драматичний театр на ПечерськуНовий драматичний театр на Печерську5 Концерт-хол «Freedom»Концерт-хол «Freedom»7 Театр ляльок на лівому березі ДніпраТеатр ляльок на лівому березі Дніпра2 Театр ляльокТеатр ляльок2 Классический Художественный Альтернативный ТеатрКлассический Художественный Альтернативный Театр8 Новий український театрНовий український театр26 Театр на ЛипкахТеатр на Липках20 КМАТОБ для дітей та юнацтваКМАТОБ для дітей та юнацтва22 Будинок офіцерів Збройних сил УкраїниБудинок офіцерів Збройних сил України20 AtlasAtlas1 Національний цирк УкраїниНаціональний цирк України1
Детальніше
24 лютого-09 березня
Усього подій: 2
100
100 ₴
Купити квиток
Детальніше
26 грудня-28 грудня
Усього подій: 3
60
60-800 ₴
Купити квиток

Квитки на новорічні вистави в Києві

Новорічні вистави для дітей в Києві

Напередодні Нового року і дорослим, і дітям хочеться справжньої казки і свята. А що може бути краще, ніж відвідати новорічні вистави Києва всією сім'єю? Каси пропонують настільки різноманітні варіанти вистав, що розваг вистачить на всі зимові канікули.

 

Що можна подивитися?

В цьому році запланованих заходів і вистав для дітей дуже багато, тому ви без проблем зможете визначитися з вибором і відправитися туди, де дитині буде цікавіше за все.

Це можуть бути:

  • новорічні спектаклі;
  • музичні ранки;
  • новорічні ялинки;
  • рухливі ігри.

Дізнатися про всі майбутні заходи і переглянути анонси, ви зможете на нашому сайті Kontramarka.ua. Ми надаємо актуальну інформацію про всі майбутні вистави та інші події в столиці.

 

Куди піти на Новий Рік?

Вибираючи куди відправитися з дитиною, варто враховувати його вік.

Так, для самих маленьких актуальними будуть вистави в лялькових театрах, електронні квитки на які, замовити можна прямо зараз. Вас чекає море позитиву і весела постановка, а в кінці часто проводяться всілякі конкурси, розучування пісень і танців. Діти будуть повністю поглинені тим, що відбувається на сцені, а також самі стануть учасниками сюжетних перипетій. А фінальне запалювання новорічної ялинки разом з Дідом Морозом і Снігуронькою, і приємні сюрпризи з солодощами, подарують гарний настрій на довгий час.

Старшим дітям неодмінно сподобаються підготовлені національним цирком вистави. У програмі передбачена захоплююча казкова історія, герої якої знайомі кожному, а допомагати їм буде весь зал. Нудьгувати тут точно не доведеться, і багато дитячих мрій будуть втілені в реальність - діти зможуть самі вийти на манеж і статті героями історії. Подивитися розклад заходів та ціни на них можна прямо зараз на Контрамарка.

Але найголовніша подія - це дитяча ялинка, Київ проводить щорічне відкриття з дуже насиченою розважальною програмою. На головній площі країни, ви зможете відмінно провести час всією родиною, і цікаво тут буде не тільки самим маленьким, але і їхнім батькам.

 

Замовляйте квитки заздалегідь

В цілому новорічні вистави Києва починаються з другої половини грудня і триватимуть аж до закінчення зимових канікул. Однак необхідно заздалегідь подбати про дозвілля дитини в цей час, так як квитки на новорічні ялинки в Києві розбирають дуже швидко.