Выберите зал
Театр
Театр російської драми ім. Лесі УкраїнкиТеатр російської драми ім. Лесі Українки159 Жовтневий палацЖовтневий палац6 Театр оперетиТеатр оперети58 Молодий театрМолодий театр85 Театр драми і комедіїТеатр драми і комедії89 Театр на ПодоліТеатр на Подолі49 Театр «Сузір’я»Театр «Сузір’я»14 Київський планетарійКиївський планетарій1 Театр ШкаffТеатр Шкаff3 Кінотеатр «Кінопанорама»Кінотеатр «Кінопанорама»2 Театр «Колесо»Театр «Колесо»20 Мистецький арсеналМистецький арсенал3 Національна музична академія України імені П.I. ЧайковськогоНаціональна музична академія України імені П.I. Чайковського3 Театр «Браво»Театр «Браво»8 Концерт-хол «Freedom»Концерт-хол «Freedom»4 Центральний Будинок художникаЦентральний Будинок художника1 Театр «Тысячелетие»Театр «Тысячелетие»1 Київський Театр «АКТОР»Київський Театр «АКТОР»6 Будинок АктораБудинок Актора2 Мистецько-концертний центр ім. Івана КозловськогоМистецько-концертний центр ім. Івана Козловського1 Циганський театр «Романс»Циганський театр «Романс»13 Малий зал Палацу «Україна»Малий зал Палацу «Україна»23 Будинок культури та мистецтв СБУБудинок культури та мистецтв СБУ1 Новий Український ТеатрНовий Український Театр13 Классический Художественный Альтернативный ТеатрКлассический Художественный Альтернативный Театр8 Київський театр «ЗОЛОТІ ВОРОТА»Київський театр «ЗОЛОТІ ВОРОТА»38 Новий драматичний театр на ПечерськуНовий драматичний театр на Печерську17 Театр на ЛипкахТеатр на Липках12 КМАТОБ для дітей та юнацтваКМАТОБ для дітей та юнацтва13 Театр-студия SplashТеатр-студия Splash1 Будинок офіцерів Збройних сил УкраїниБудинок офіцерів Збройних сил України18 AtlasAtlas3
Дітям
Палац «Україна»Палац «Україна»21 Театр російської драми ім. Лесі УкраїнкиТеатр російської драми ім. Лесі Українки17 Жовтневий палацЖовтневий палац13 Театр оперетиТеатр оперети29 Палац СпортуПалац Спорту10 Молодий театрМолодий театр9 Театр драми і комедіїТеатр драми і комедії7 Київський планетарійКиївський планетарій105 Український дімУкраїнський дім10 Будинок культури та мистецтв СБУБудинок культури та мистецтв СБУ11 ТРЦ «Dream Town»ТРЦ «Dream Town»16 Видавництво «Смолоскип»Видавництво «Смолоскип»3 Fairmont Grand Hotel KyivFairmont Grand Hotel Kyiv15 Центральний Будинок художникаЦентральний Будинок художника15 Premier Palace Hotel Софиевский Гранд холлPremier Palace Hotel Софиевский Гранд холл21 Кинотеатр Дом КиноКинотеатр Дом Кино14 Театр «Браво»Театр «Браво»10 Палац культури КПІПалац культури КПІ8 Театральна майстерня «Театр маріонеток»Театральна майстерня «Театр маріонеток»15 Театр «Колесо»Театр «Колесо»4 Київський театр «ЗОЛОТІ ВОРОТА»Київський театр «ЗОЛОТІ ВОРОТА»1 Національна музична академія України імені П.I. ЧайковськогоНаціональна музична академія України імені П.I. Чайковського3 Новий Український ТеатрНовий Український Театр10 Державний музей авіації УкраїниДержавний музей авіації України16 Театр ляльокТеатр ляльок105 Київський муніципальний академічний театр ляльокКиївський муніципальний академічний театр ляльок43 Театр на ЛипкахТеатр на Липках44 Циркове містечко КобзовЦиркове містечко Кобзов54 Парк Київська РусьПарк Київська Русь15 Кінотеатр «Кінопанорама»Кінотеатр «Кінопанорама»27 КМАТОБ для дітей та юнацтваКМАТОБ для дітей та юнацтва58 Київський Театр «АКТОР»Київський Театр «АКТОР»3 Центр Культури та Мистецтв НАУЦентр Культури та Мистецтв НАУ24 PRESIDENT HOTELPRESIDENT HOTEL6 Малий зал Палацу «Україна»Малий зал Палацу «Україна»5 Національна філармонія УкраїниНаціональна філармонія України6 НСК «Олімпійський»НСК «Олімпійський»11 «Експоцентр України» (ВДНГ)«Експоцентр України» (ВДНГ)70 Національний цирк УкраїниНаціональний цирк України70 Будинок офіцерів Збройних сил УкраїниБудинок офіцерів Збройних сил України4
Парк київська русь
Детальніше
16 грудня-24 лютого
Усього подій: 4
200
120-250 ₴
Купити квиток
Детальніше
16 грудня-21 січня
Усього подій: 4
150
150 ₴
Купити квиток
Детальніше
16 грудня-31 січня
Усього подій: 2
40
25-200 ₴
Купити квиток
Детальніше
16 грудня-13 січня
Усього подій: 3
150
150 ₴
Купити квиток
Детальніше
16 грудня-06 січня
Усього подій: 2
80
70-140 ₴
Купити квиток
Детальніше
16 грудня-17 лютого
Усього подій: 2
150
90-180 ₴
Купити квиток
Детальніше
16 грудня-25 січня
Усього подій: 2
150
150 ₴
Купити квиток
Детальніше
16 грудня
19:00, субота
200
200 ₴
Купити квиток
Детальніше
16 грудня-18 січня
Усього подій: 4
180
180-200 ₴
Купити квиток

Квитки в театри Києва

Афіша театрів і вистав Києва

Сучасний ритм життя дуже стрімкий, і часом так хочеться вирватися з цієї суєти, кинути все і просто відпочити душею. Відмінним місцем для культурного проведення дозвілля і відпочинку стане театр. Тут ви зможете насолодитися улюбленими постановками і грою акторів, а також поговорити з цікавими людьми, а можливо навіть завести нові знайомства. А підібрати цікаву постановку і вивчити репертуар столичних театрів, допоможе театральна афіша Києва.

 

Афіша театрів Київ: куди сходити?

Театральні каси Києва пропонують замовити квитки в:

  • ляльковий;
  • оперний;
  • театр опери та балету;
  • музкомедія.

Переглянувши розклад вистав, ви зможете помітити, що на ряду з традиційними трагікомедіями, також представлені драма, оперета, фарс і фентезійний спектакль. Якщо хочете провести час з дітьми, тоді можна сміливо відправлятися в ляльковий. А якщо душа просить феєрії та дійства, тоді вибирайте балет. Досить просто визначитися з тим, коли у вас буде вільний час і купити квитки в театр. А зробити це можна прямо зараз на сторінках нашого сайту Контрамарка.

 

Де купити квитки?

Більше не потрібно стояти в черзі, щоб придбати квиток на той чи інший спектакль, адже тепер афіша театрів Києва на Kontramarka.ua пропонує все в зручній онлайн-формі. Ви зможете забронювати і купити місця на будь-які вистави. Досить просто знайти відповідний анонс, переглянути кількість вільних місць в залі і забрати квитки в касі або отримати їх кур'єрською доставкою.

 

Чому саме театр?

Ви вже могли помітити, що афіша київських театрів рясніє всілякими анонсами на майбутні спектаклі.

Але, як театру вдається залишити позаду всі новомодні розваги і кіно? Цей секрет дуже легко пояснити. Вся справа в тому, що тут глядачам пропонують справжнє видовище з динамічним розвиваютком подій. Тут є все: світлові ефекти, жива музика і постійний рух, але головне - актори спілкуються з глядачами, розповідаючи їм історію своїх героїв.

Якщо порівнювати кіно і театр, то останній завжди буде вигравати, адже тут є драйв. Для порівняння, можна придбати квиток на спектакль, екранізацію якого ви вже бачили по телевізору або в кіно. Подивіться тепер на знайому історію, яку розкажуть київські актори? Спостерігати за всім, перебуваючи в центрі подій буде в рази цікавіше і захоплююче. А затишна і одночасно монументальна обстановка в залі, тільки посилить отриманий ефект.