Выберите зал
Театр
Театр російської драми ім. Лесі УкраїнкиТеатр російської драми ім. Лесі Українки159 Театр оперетиТеатр оперети98 Жовтневий палацЖовтневий палац1 Молодий театрМолодий театр84 Театр драми і комедіїТеатр драми і комедії89 Театр на ПодоліТеатр на Подолі57 Театр «Сузір’я»Театр «Сузір’я»44 Київський планетарійКиївський планетарій1 Будинок АктораБудинок Актора1 Театр ляльок на лівому березі ДніпраТеатр ляльок на лівому березі Дніпра2 Мистецько-концертний центр ім. Івана КозловськогоМистецько-концертний центр ім. Івана Козловського3 Європейський культурний центр КраківЄвропейський культурний центр Краків3 Театр-студія SPLASHТеатр-студія SPLASH1 Національна музична академія України імені П.I. ЧайковськогоНаціональна музична академія України імені П.I. Чайковського6 Театр ШкаffТеатр Шкаff2 Театр ляльокТеатр ляльок2 Мала ОпераМала Опера1 Театр ім. Івана ФранкаТеатр ім. Івана Франка2 Будинок АрхітектораБудинок Архітектора1 Театр «Тысячелетие»Театр «Тысячелетие»2 Театр на ЛипкахТеатр на Липках33 Київський Театр «АКТОР»Київський Театр «АКТОР»25 Мистецький арсеналМистецький арсенал5 Новий Український ТеатрНовий Український Театр8 КМАТОБ для дітей та юнацтваКМАТОБ для дітей та юнацтва21 Классический Художественный Альтернативный ТеатрКлассический Художественный Альтернативный Театр9 Театр «Браво»Театр «Браво»23 Київський театр «ЗОЛОТІ ВОРОТА»Київський театр «ЗОЛОТІ ВОРОТА»32 Театр «Колесо»Театр «Колесо»11 Малий зал Палацу «Україна»Малий зал Палацу «Україна»20 Концерт-хол «Freedom»Концерт-хол «Freedom»8 Новий драматичний театр на ПечерськуНовий драматичний театр на Печерську23 Циганський театр «Романс»Циганський театр «Романс»5 Кінотеатр «Кінопанорама»Кінотеатр «Кінопанорама»9 Будинок офіцерів Збройних сил УкраїниБудинок офіцерів Збройних сил України23 AtlasAtlas3 Національна опера УкраїниНаціональна опера України1
Детальніше
20 січня
19:00, субота
150
150-350 ₴
Купити квиток
Детальніше
10 лютого
19:00, субота
60
60-500 ₴
Купити квиток
Детальніше
23 лютого-25 лютого
Усього подій: 3
50
50-150 ₴
Купити квиток
Детальніше
23 лютого
09:00, пʼятниця
300
300 ₴
Купити квиток
Детальніше
26 лютого
19:00, понеділок
80
80-700 ₴
Купити квиток

Квитки на спортивні події Києва

Квитки на спортивні події Києва

Спорт сьогодні в моді. Крім того, будь-які спортивні заходи Києва - це завжди захоплююче видовище, яке варто відвідати кожному. Такого накалу пристрастей більше ніде не випробувати.

Спортивна афіша Києва пропонує глядачам купити квитки на матч на будь-який смак. На сайті Контрамарка, ви зможете знайти анонси всіх майбутніх баталій, а також зробити попереднє замовлення квитків та онлайн бронювання, щоб точно не пропустити гру улюбленої команди.

 

Великий вибір подій

Видів спорту сьогодні неймовірно багато, однак, вибираючи куди сходити, потрібно враховувати особисті уподобання. Крім традиційних дисциплін зараз великою популярністю користуються інші види змагань, які відрізняються підвищеною жорстокістю і відсутністю звичних правил. Наприклад, бої без правил (ММА) або поєдинки за кікбоскінгу.

Найбільш видовищні виду спорту Києва:

  • східні єдиноборства;
  • баскетбол;
  • футбол;
  • бокс;
  • кінний;
  • художня гімнастика;
  • водні види;
  • хоккей.

Якщо гряде великий чемпіонат або гра улюбленої команди, ви ніколи не пропустите майбутню подію. Завжди бути в курсі подій допоможе спортивна афіша Києва на Kontramarka.ua, знайти яку ви зможете на цій сторінці. Рекомендуємо купити квитки заздалегідь, так як на багато матчів вони розлітаються просто моментально. Особливо якщо це прем'єр-ліга з футболу.

 

Які спортивні заходи відвідати?

Якщо подумати, футбол - це найпопулярніший спорт Києва, подивитися на перипетії якого з'їжджаються з усієї країни. На трибунах «Олімпійського», головній арені країни, всіх уболівальників будуть раді привітати кращі гравці «Динамо Київ» та гості міста. Квитки на футбол такого рівня розлітаються миттєво, адже це захоплюючий та цікавий захід, де загострення пристрастей досягає свого піку.

Якщо вам подобається більш спокійна обстановка, то можете придбати квитки на матч з баскетболу. Це не менш хвилюючий вид спорту, проте, вболівальники тут набагато спокійніші, завдяки чому на гру можна подивитися всією сім'єю.

 

Ціна запитання

Варто відзначити, що квитки на спортивні заходи в Києві коштують досить недорого, якщо говорити про змагання регіонального рівня. А ось за присутність на грі міжнародного класу або чемпіонаті, доведеться трохи витратитися. Однак це того варто, адже спортивні події такого рівня відбуваються не часто, і бажаючих побачити все своїми очима дуже і дуже багато.