Выберите зал
Театр
Палац «Україна»Палац «Україна»1 Театр російської драми ім. Лесі УкраїнкиТеатр російської драми ім. Лесі Українки151 Жовтневий палацЖовтневий палац7 Театр оперетиТеатр оперети97 Молодий театрМолодий театр83 Театр драми і комедіїТеатр драми і комедії81 Театр на ПодоліТеатр на Подолі48 Театр «Сузір’я»Театр «Сузір’я»32 Київський планетарійКиївський планетарій1 Театр ім. Івана ФранкаТеатр ім. Івана Франка8 Національний Центр Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТМ ім. Леся Курбаса)Національний Центр Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТМ ім. Леся Курбаса)4 Центральний Будинок художникаЦентральний Будинок художника2 Національна музична академія України імені П.I. ЧайковськогоНаціональна музична академія України імені П.I. Чайковського6 Будинок АрхітектораБудинок Архітектора1 Академічний музично-драматичний театр імені Лесі УкраїнкиАкадемічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки1 Європейський культурний центр КраківЄвропейський культурний центр Краків1 Театр «Тысячелетие»Театр «Тысячелетие»1 Мала ОпераМала Опера1 Театр ШкаffТеатр Шкаff1 Палац культури КПІПалац культури КПІ1 Будинок культури та мистецтв СБУБудинок культури та мистецтв СБУ3 Театр-студія SPLASHТеатр-студія SPLASH2 Циганський театр «Романс»Циганський театр «Романс»7 Кінотеатр «Кінопанорама»Кінотеатр «Кінопанорама»1 Мистецько-концертний центр ім. Івана КозловськогоМистецько-концертний центр ім. Івана Козловського5 Київський театр «ЗОЛОТІ ВОРОТА»Київський театр «ЗОЛОТІ ВОРОТА»35 Театр «Колесо»Театр «Колесо»26 Театр «Браво»Театр «Браво»25 Київський Театр «АКТОР»Київський Театр «АКТОР»17 Малий зал Палацу «Україна»Малий зал Палацу «Україна»26 Новий драматичний театр на ПечерськуНовий драматичний театр на Печерську5 Концерт-хол «Freedom»Концерт-хол «Freedom»7 Театр ляльок на лівому березі ДніпраТеатр ляльок на лівому березі Дніпра2 Театр ляльокТеатр ляльок2 Классический Художественный Альтернативный ТеатрКлассический Художественный Альтернативный Театр8 Новий український театрНовий український театр26 Театр на ЛипкахТеатр на Липках20 КМАТОБ для дітей та юнацтваКМАТОБ для дітей та юнацтва22 Будинок офіцерів Збройних сил УкраїниБудинок офіцерів Збройних сил України20 AtlasAtlas1 Національний цирк УкраїниНаціональний цирк України1
Детальніше
16 березня-17 березня
Усього подій: 2
100
100-600 ₴
Купити квиток
Детальніше
23 березня
21:00, пʼятниця
Київ
1500
1500-2500 ₴
Купити квиток
Детальніше
14 квітня-15 квітня
Усього подій: 2
100
100 ₴
Купити квиток
Детальніше
15 червня-16 червня
Усього подій: 2
299
299-549 ₴
Купити квиток
Детальніше
25 липня
16:00, середа
1430
1430-2380 ₴
Купити квиток

Квитки на фестивалі в Києві

Афіша фестивалів Києва 2018

Афіша найяскравіших фестивалів України 2018

Індустрія культури і розваг в нашій країні розвивається невпинно, народжуючи на світ все більш яскраві і цікаві івенти. Без них не обходиться жоден сезон, жодне свято. Від Львова до Харкова і від Києва до Одеси, все більше нових проектів створюється для активних людей, які люблять отримувати унікальні враження. В Україні багато фестивалів вже закріпилися, як щорічні, і з кожним разом дивують публіку новою незвичайною програмою. Спеціально для тих, хто не сидить на місці, афіша kontramarka.ua зібрала найцікавіші національні і міжнародні фестивалі, що проводяться в нашій країні в 2018 році.

 

Де купити квитки на фестиваль?

Якщо ви знайшли івент, який припав вам до душі, не обов'язково здійснювати далекі поїздки в пошуках потрібної каси в своєму місті або годинами стояти в чергах. Все можна встигнути тут і зараз, не виходячи з дому. За допомогою нашого сервісу ви зможете швидко і легко знайти квитки на фестивалі:

  • бардівської і рок-музики;
  • вуличної їжі і високої кулінарії;
  • хендмейд і екологічних виробів;
  • пива, кави, вина та інших культових напоїв;
  • сучасних технологій і новітніх розробок;
  • індійської культури і фарб "Холі";
  • з'їзди відомих діджеїв і опен-ейр тусовки;
  • всеукраїнські святкові фести.

Купити квитки можна в режимі онлайн, або замовити з доставкою в будь-яке зручне місце і час. Якщо боїтеся не встигнути - можна заздалегідь забронювати пропускні на фестиваль і потім забрати їх в касі. Живіть яскраво та не відмовляйте собі в нових враженнях, яскравих емоціях і цікавих знайомствах! Афіша kontramarka.ua завжди допоможе зробити ваш відпочинок максимально насиченим і комфортним.