Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Выберите зал
Концерти
Палац УкраїнаПалац Україна64 Жовтневий палацЖовтневий палац30 Палац СпортуПалац Спорту13 Stereo Plaza (Стереоплаза)Stereo Plaza (Стереоплаза)9 Caribbean Club (Карибиан Клаб)Caribbean Club (Карибиан Клаб)6 Freedom Hall (Фрідом Холл)Freedom Hall (Фрідом Холл)6 AtlasAtlas11 Центр культури і мистецтв НТУУ «КПІ»Центр культури і мистецтв НТУУ «КПІ»3 Докер Паб (Docker Pub)Докер Паб (Docker Pub)2 Театр «Сузір’я»Театр «Сузір’я»2 Конгрес-Хол (PRESIDENT HOTEL)Конгрес-Хол (PRESIDENT HOTEL)8 Queen	Queen 3 Osocor ResidenceOsocor Residence3 Культурний центр «М82»Культурний центр «М82»1 Urban Urban 3 Кірха Святої КатериниКірха Святої Катерини1 Театр «Берегиня»Театр «Берегиня»1 Urban GrillUrban Grill1 Театр на ПечерскеТеатр на Печерске7 Циганський театр «Романс»Циганський театр «Романс»1 KOOPERATIV	KOOPERATIV 1 Sklad Bar	Sklad Bar 1 Будинок АктораБудинок Актора2 Національна музична академія ЧайковськогоНаціональна музична академія Чайковського1 Barbeer	Barbeer 1 Bella Chao	Bella Chao 1 Život A Pivo	Život A Pivo 1 Арт-Клуб Тёплый ЛамповыйАрт-Клуб Тёплый Ламповый2 Мистецько-концертний центр ім. Івана КозловськогоМистецько-концертний центр ім. Івана Козловського1 Будинок КіноБудинок Кіно1 Мистецький простір АРТ ЕРІЯ, Діджитал ГалереяМистецький простір АРТ ЕРІЯ, Діджитал Галерея6 Театр опери і балету для дітей та юнацтваТеатр опери і балету для дітей та юнацтва1 Подарунковий сертифікатПодарунковий сертифікат1 Volume Club	Volume Club 1 Sky Family Park (Скай Фемілі Парк)Sky Family Park (Скай Фемілі Парк)1 КВЦ «Парковий»КВЦ «Парковий»1 Київський національний академічний театр оперетиКиївський національний академічний театр оперети5 Національна опера УкраїниНаціональна опера України2 ПланетарійПланетарій11 SkyBar (Скай Бар)SkyBar (Скай Бар)1 Будинок офіцерів Збройних сил УкраїниБудинок офіцерів Збройних сил України3 Bel étageBel étage2 НСК «Олімпійський»НСК «Олімпійський»2
Театр
Київський національний академічний театр оперетиКиївський національний академічний театр оперети51 Театр на ПодоліТеатр на Подолі67 Театр опери і балету для дітей та юнацтваТеатр опери і балету для дітей та юнацтва18 Театр драми і комедіїТеатр драми і комедії58 Жовтневий палацЖовтневий палац36 Театр російської драми ім. Лесі УкраїнкиТеатр російської драми ім. Лесі Українки114 Театр «Золоті Ворота»Театр «Золоті Ворота»36 Національна опера УкраїниНаціональна опера України2 Будинок офіцерів Збройних сил УкраїниБудинок офіцерів Збройних сил України11 Театр «Колесо»Театр «Колесо»27 Театр «Браво»Театр «Браво»9 Циганський театр «Романс»Циганський театр «Романс»3 Freedom Hall (Фрідом Холл)Freedom Hall (Фрідом Холл)19 Театр на ПечерскеТеатр на Печерске30 Палац УкраїнаПалац Україна2 Палац СпортуПалац Спорту2 Будинок АрхітектораБудинок Архітектора17 Театр «Сузір’я»Театр «Сузір’я»11 Ляльковий театрЛяльковий театр9 Театр на МихайлівськійТеатр на Михайлівській18 Театр «Берегиня»Театр «Берегиня»11 Український малий драматичний театрУкраїнський малий драматичний театр10 Національна музична академія ЧайковськогоНаціональна музична академія Чайковського6 Театр АКТОРТеатр АКТОР13 Національний Центр Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТМ ім. Леся Курбаса)Національний Центр Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТМ ім. Леся Курбаса)5 Мистецько-концертний центр ім. Івана КозловськогоМистецько-концертний центр ім. Івана Козловського6 Сцена 6 (Національний центр Олександра Довженка)Сцена 6 (Національний центр Олександра Довженка)4 Київська фортецяКиївська фортеця5 Театральна зала відділу мистецтв Публічної бібліотеки імені Лесі УкраїнкиТеатральна зала відділу мистецтв Публічної бібліотеки імені Лесі Українки15 Классический Художественный Альтернативный ТеатрКлассический Художественный Альтернативный Театр10 ПК ПрометейПК Прометей1 Театр сучасної драми та комедіїТеатр сучасної драми та комедії3 INVERIA EVENT SPACEINVERIA EVENT SPACE1 Будинок культури та мистецтв СБУБудинок культури та мистецтв СБУ7 Ляльковий театр на лівому березі ДніпраЛяльковий театр на лівому березі Дніпра2 Театр-студія SPLASHТеатр-студія SPLASH3 Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського	Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського 2 Центр культури та мистецтв МВСЦентр культури та мистецтв МВС3 Будинок АктораБудинок Актора1 Подарунковий сертифікатПодарунковий сертифікат1
Планетарій
Ляльковий театр на лівому березі Дніпра
Ляльковий театр на лівому березі Дніпра

Знайдено: 10 вистав

м. Київ, вул. Миропільська, 1
Ляльковий театр на лівому березі Дніпра

Знайдено: 10 вистав

Детальніше
17 жовтня-17 жовтня
Усього подій: 3
Київ
100 100 100
100 ₴
Купити квиток
Детальніше
23 жовтня-23 жовтня
Усього подій: 2
Київ
100 100 100
100 ₴
Купити квиток
Детальніше
24 жовтня-24 жовтня
Усього подій: 3
Київ
100 100 100
100 ₴
Купити квиток
Детальніше
30 жовтня-30 жовтня
Усього подій: 2
Київ
110 110 110
110 ₴
Купити квиток
Детальніше
31 жовтня-31 жовтня
Усього подій: 2
Київ
100 100 100
100 ₴
Купити квиток

Ляльковий театр на лівому березі Дніпра у Києві: репертуар (2021)

Афіша на Ляльковий театр на лівому березі Дніпра (Чернігівська)

Київський державний академічний театр ляльок, який розташований в Києві на правому березі Дніпра, являє собою справжній історичний феномен. Адже він був заснований в 1927 році, що робить його першим у своєму роді ляльковим театром у всій країні. За роки становлення в театрі багато що змінилося, зараз в його репертуарі вже більше сорока зарубіжних і український вистав, які сподобаються як дітям, так і дорослим.

Особливі казкові тематичні постановки театр пропонує глядачам в новорічні свята, тому встигніть придбати пропуск в світ чарівництва і веселощів для себе і своїх близьких. Всю детальну інформацію про те, як і де купити квиток в Київський театр ляльок, дізнавайтеся на нашому сайті kontramarka.ua.

Саме так можна описати Київський театр ляльок. Трохи нагадує диснеївський замок зовні, всередині театр набуває зовсім інший розмах. Тут стіни розписані сюжетами дитячих казок, двері і вікна оброблені дерев'яним різьбленням. М'яка і ніжна кольорова гама, в якій виконаний інтер'єр театру, створює у гостей відчуття теплоти і чарівництва.

Крім того, в залах театру ви зможете знайти багато цікавих місць, включаючи міні-музей з виставленими в ньому ляльками і величезний акваріум з різними морськими мешканцями. Але і це ще не все! Химерну архітектуру оточує не менш цікавий сквер, де ви зможете побачити скульптури П'єро, розкинув руки в комічною позі, разом з Мальвіною і її вірним супутником Артемоном, фонтан, «населений» русалками, а також багатьох інших персонажів улюблених мультфільмів.

Де купити квитки в театр ляльок на лівому березі Дніпра

Сцена Київського театру ляльок завжди дивує своїх глядачів новими декораціями і злагодженою роботою трупи, яка допомагає гостям повністю поринути в сюжет і дії постановки. Дозвольте і собі зануритися в світ краси, магії і чудес - стежте за нашою афішею, щоб не пропустити найяскравіші вистави!

Попереднє замовлення