Categories Information
Cashier Add new event
16 December 2023

Різдвяний експрес

Tickets selling was stopped
But you can see the other events in category «CONCERTS»

Київський культурний кластер "Краків"
Русанівська набережна 12

About the show

Різдво вже близько! Бажаєте потішити родину оригінальним подарунком? Тоді, не вагаючись, купуйте квитки на "Різдвяний експрес"! Із такою концертною програмою 16 грудня у київському культурному кластері КРАКІВ на Русановці виступить Національний академічний духовий оркестр України. Прозвучать найпопулярніші саундтреки зі знаменитих мультфільмів "Північний експрес", "Крижане серце", "Суперсімейка", "Шрек", "Король Лев", "Грінч", "Мадагаскар".

Ці мультфільми вже стали класикою світового анімаційного кіно. На деяких із них виросло ціле покоління. Хто із нас не співпереживав доленосних подій маленького хороброго левеняти, що виріс справжнім королем? Святковий концерт для всієї родини "Різдвяний експрес" - це цікавий і неповторний досвід упізнавання образів улюблених мультиплікаційних героїв через музику. Саундтреки супроводжуватимуться відеорядом на великому екрані, тож разом з героями мультфільмів ви станете співучасниками їхніх пригод під живу музику оркестру.

"Різдвяний експрес" - це занурення у теплі спогади дитинства та, водночас, радість проживання позитивних емоцій разом із власними дітьми.

Ролік(озвучка):

“Різдвяний експрес”- 16 грудня – концерт для всієї родини!

Концерт із саундтреками знаменитих мультфільмів та відеорядом на великому екрані занурить Вас у теплі спогади дитинства та, водночас, радість проживання позитивних емоцій разом із дітьми з музикою у виконанні Національного духового оркестру України!

Pre-order
Заявка на промо-код