Категорії Інформація
Каси Додати подію
Різдвяний експрес
25 грудня 2022

Різдвяний експрес

Ціна: 200-450 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
200-450 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Різдвяний експрес"

25 груд., неділя

Про подію

«Різдвяний експрес» у Києві – концерт для всієї родини

Концерт «Різдвяний експрес» - це подія, яка відбудеться 25 грудня у «Жовтневому палаці», а сподобається вона і дітям, і дорослим, адже саме тут звучатимуть саундтреки популярних мультфільмів «Холодне серце», «Король лев», «Грінч», «Суперссімейка» та інших.

Жива музика у синтезі з візуалізацією

У музиці приховано багато та щоразу, коли ти слухаєш її, розумієш, наскільки вона може змінити твоє життя. Через звуки музики можна побачити минуле та майбутнє, відчути феєрверк емоцій. І зовсім неважливо, скільки тобі років.

Особливість заходу полягає в тому, що музика ця буде живою, виконаною оркестром. Для більшого ефекту творці концерту вирішили додати візуалізації.

Таким чином гості зможуть насолоджуватися не лише знайомими мелодіями з мультфільмів, а також побачити епізоди улюблених героїв на великому екрані. Саме поєднання живої музики та відеосупроводу дозволить максимально поринути у казковий світ. 

Придбати квитки на концерт «Різдвяний експрес» можна зараз. А всі події, які відбудуться найближчим часом у «Жовтневому палаці», можна переглянути у жовтневому палаці.

Увага! Частину коштів організатори виступу «Різдвяний експрес» передають на допомогу ЗСУ для 72-ї окремої механізованої бригади.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код