Категорії Інформація
Каси Додати подію
Різдвяний експрес
08 січня 2023

Різдвяний експрес

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 250-450 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Святковий концерт для всієї родини «Різдвяний експрес» у Києві

8 січня у Жовтневому палаці на вас та вашу родину, від малого до великого, чекатиме «Різдвяний експрес», який відправить вас у мандрівку чарівним світом казок. Атмосферу концерту створюватиме  Національний духовий академічний оркестр України, один із провідних музичних колективів країни.

Відповідно до програми концерту «Різдвяний експрес» гості почують композиції з відомих мультфільмів. Для дорослих багато творів будуть знайомі ще за часів дитинства, тож приготуйтесь ностальгувати та відправитись у минуле, щоб знову відчути, як воно бути дитиною. Щодо до дітей, то для них концерт стане неймовірною та чарівною пригодою разом з улюбленими героями.

Чому б не подарувати дітям та собі радість у ці святкові зимові дні? Необхідно просто купити квиток на цій сторінці й з хорошим настроєм завітати на подію у театр.

Як створюватиметься атмосфера дитячого концерту?

Насправді це дуже просто, якщо ви є справжніми професіоналами своєї справи, як Національний духовий академічний оркестр України. За допомогою музики музиканти відтворять образи улюблених героїв мультфільмів – «Крижане серце», «Суперсімейка», «Шрек», «Король Лев», «Грінч» та багато інших.

Але подія «Різдвяний експрес» - це не лише музика, це ще візуальні ефекти, створені за допомогою відеоряду на великому екрані. Тож саме так звичайний концерт перетворюється на справжню пригоду, а ви можете стати його частиною.

Приходьте на цю подію та інші заходи Жовтневого Палацу. 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код