Categories Information
Cashier Add new event
THE  BALL / БАЛ. Музично-пластична  вистава
23 March 2024

THE BALL / БАЛ. Музично-пластична вистава

Tickets selling was stopped
But you can see the other events in category «THEATRE»

Kyiv National Academic Theatre of Operetta
Kyiv, Velyka Vasylkivska St, 53/3

About the show

Київський національний академічний театр оперети презентує довгоочікувану прем’єру музично-пластичної вистави «The Ball /Бал» у постановці італійського режисера Маттео Сп’яцці за участі італійської балетмейстерки Каті Тубіні.

Покази, які в свій час мали відбутися у переддень війни.

Головна тема вистави – Італія та час, який охоплює період до 80-х років ХХ століття, тобто до того часу, коли з’явилися нові продукти цивілізації – мобільні телефони, планшети тощо. У центрі постановки – балетна зала та спостереження за тим, як відбувається комунікація-взаємодія між людьми.

У виставі немає тексту, немає розмов – усе транслюється через взаємозв’язок між персонажами, а діалог ведеться через пластику. Головний акцент саме на ній та на психологічно-емоційному стані кожного персонажа: з індивідуальними проблемами, комплексами, вадами – як у житті.

«Прагну донести до глядача ідею про те, що час змінює багато речей у нашому житті, та тільки не людські почуття. У виставі не буде головних ролей у традиційному розумінні. Процес створення вистави повністю імпровізований і завжди подібний до поезії – натхненний і непередбачуваний. Тим більше, що дія відбуватиметься у супроводі фантастичної  італійської музики, як класичної, так і сучасної», — зазначає Маттео Сп’яцці.

Вистава здійснюється за підтримки Посольства Італії в Україні та Італійського Інституту Культури  в Україні.

Pre-order
Заявка на промо-код