Категории Информация
Кассы Добавить событие
Агни Парфене - Ave Maria
08 апреля 2023

Агни Парфене - Ave Maria

Цена: 200 грн

Кирха Святой Екатерины
г. Киев, ул. Лютеранская, 22
Купить билет

Заказать билеты на "Агни Парфене - Ave Maria"

08 апр., суббота

О событии

Антологія блискучих композицій класичної та сучасної музики, присвячених Діві Марії, за участю хору, солістів, інструментального ансамблю та органу.

Прославляючи Діву Марію, молитви до неї направляли душі композиторів у різні століття - до Бога, світла, гармонії; та народжувались мелодії, в котрих як в дзеркалі відображались тонкі закони всесвіту, віри та мистецтва.

Образ Діви Марії - приклад материнства, жертовної любові, кротості і смиренності - у всі часи викликав хвилювання та трепет.

В концерті-перформансі у виконанні хору, солістів, його величності органу та видатного тенора сучасності, зірки європейських оперних сцен Юрія GODO прозвучать шедеври: Рікардо Коччанте, Джуліо Каччіні, Франца Шуберта, Й.С. Баха - Ш. Гуно, П'єтро Масканьї, Еніо Морріконе, Цезаря Франка, Луїджі Луцці, Карла Дженкінса, Ко Мацухіто та інших.

У перекладі хору «Хрещатик» українською мовою звучатимуть фрагменти поетичного циклу Райнера Марії Рільке «Життя Діви Марії».

Програма буде особливо цікава любителям та поціновувачам сакральної музики, оскільки виконуватиметься у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Акустична гитара — Роман Гостило.

Скрипка — Марія Семеляк.

Кларнет — Любомир Струць.

Перкусії — Ілля Осипенко.

Концертмейстер — Віктор Бондаренко.

Поезію читають — Денис Калгін та Марія Семеляк.

Хормейстер — Наталія Косінська.

Художній керівник та головний диригент — заслужений артист України Павло Струць.

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код