Категорії Інформація
Каси Додати подію
Агні Парфене - Ave Maria
08 квітня 2023

Агні Парфене - Ave Maria

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 200 грн

Кірха Святої Катерини
м. Київ, вул. Лютеранська, 22

Про подію

Антологія блискучих композицій класичної та сучасної музики, присвячених Діві Марії, за участю хору, солістів, інструментального ансамблю та органу.

Прославляючи Діву Марію, молитви до неї направляли душі композиторів у різні століття - до Бога, світла, гармонії; та народжувались мелодії, в котрих як в дзеркалі відображались тонкі закони всесвіту, віри та мистецтва.

Образ Діви Марії - приклад материнства, жертовної любові, кротості і смиренності - у всі часи викликав хвилювання та трепет.

В концерті-перформансі у виконанні хору, солістів, його величності органу та видатного тенора сучасності, зірки європейських оперних сцен Юрія GODO прозвучать шедеври: Рікардо Коччанте, Джуліо Каччіні, Франца Шуберта, Й.С. Баха - Ш. Гуно, П'єтро Масканьї, Еніо Морріконе, Цезаря Франка, Луїджі Луцці, Карла Дженкінса, Ко Мацухіто та інших.

У перекладі хору «Хрещатик» українською мовою звучатимуть фрагменти поетичного циклу Райнера Марії Рільке «Життя Діви Марії».

Програма буде особливо цікава любителям та поціновувачам сакральної музики, оскільки виконуватиметься у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Акустична гитара — Роман Гостило.

Скрипка — Марія Семеляк.

Кларнет — Любомир Струць.

Перкусії — Ілля Осипенко.

Концертмейстер — Віктор Бондаренко.

Поезію читають — Денис Калгін та Марія Семеляк.

Хормейстер — Наталія Косінська.

Художній керівник та головний диригент — заслужений артист України Павло Струць.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код