Категории Информация
Кассы Добавить событие
Доверительные разговоры
05 - 06 января 2024

Доверительные разговоры

Цена: 700 грн

Украинский малый драматический театр
г. Киев, ул. Олеся Гончара, 33
Выбрать дату

Заказать билеты на "Доверительные разговоры"

Продолжительность события — 140 минут.
05 янв., пятница
18:00
700 грн
Продано
06 янв., суббота
18:00
700 грн
Продано

О событии

Запрошуємо відвідати «музей одного життя» з унікальною експозицією вічних тем та людських почуттів: пристрасть, ревнощі, любов, зрада, секс, екзистенція та пошук Бога. Анна, як і решта персонажів цієї історії, освічена та талановита людина. Вона прочитала всі книги, вона має усі ресурси. Але попри це, вона стає заручницею життєвих обставин, в яких не може впоратися із найпростішими емоційними „азбуками”. Анна, для якої свобода завжди була найбільшою цінністю, а правда – найвищим законом, втрачає себе, зробивши хибний вибір. Її життя перетворюється у вічну дилему, а вітальна сила в гнітюче терпіння. Чи справді існують помилки, які неможливо виправити?

5 причин відвідати виставу «Довірливі розмови»:

1. Вистава здійснена за мотивами роману Інгмара Бергмана – геніального кінорежисера, творчість якого, відома глибинним психологізмом та досконалим розумінням людської природи.

2. Це вистава формату site-specific. Її дія органічно вплетена у простір, в якому вона відбувається. Глядачі разом із персонажами переміщаються кімнатами історичної будівлі, а декораціями слугують інтерʼєри початку двадцятого століття.

3. Ця вистава впевнено займає місце у переліку ексклюзивних постановок Києва, адже її перегляд можливий одночасно лише для 24 глядачів.

4. Любите мінімалізм? Тоді вам сподобаються «Довірливі розмови». Це тиха вистава. Нічого зайвого. Театр з мінімумом театральних засобів виразності. Справжній «театр підглядання».

5. На цій виставі вам доведеться попрацювати. Смисли тут не артикулюються та не стають наративами, на них потрібно полювати.

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код