Категорії Інформація
Каси Додати подію
Довірливі розмови
02 - 31 травня 2024

Довірливі розмови

Ціна: 700 грн

Малий театр
м. Київ, вул. Олеся Гончара, 33
Вибрати дату
Продано

Замовити квитки на "Довірливі розмови"

Тривалість події — 140 хвилин.
02 трав., четвер
18:00
700 грн
Продано
03 трав., пʼятниця
18:00
700 грн
Продано
30 трав., четвер
18:00
700 грн
Продано
31 трав., пʼятниця
18:00
700 грн
Продано

Про подію

Запрошуємо відвідати «музей одного життя» з унікальною експозицією вічних тем та людських почуттів: пристрасть, ревнощі, любов, зрада, секс, екзистенція та пошук Бога. Анна, як і решта персонажів цієї історії, освічена та талановита людина. Вона прочитала всі книги, вона має усі ресурси. Але попри це, вона стає заручницею життєвих обставин, в яких не може впоратися із найпростішими емоційними „азбуками”. Анна, для якої свобода завжди була найбільшою цінністю, а правда – найвищим законом, втрачає себе, зробивши хибний вибір. Її життя перетворюється у вічну дилему, а вітальна сила в гнітюче терпіння. Чи справді існують помилки, які неможливо виправити?

5 причин відвідати виставу «Довірливі розмови»:

1. Вистава здійснена за мотивами роману Інгмара Бергмана – геніального кінорежисера, творчість якого, відома глибинним психологізмом та досконалим розумінням людської природи.

2. Це вистава формату site-specific. Її дія органічно вплетена у простір, в якому вона відбувається. Глядачі разом із персонажами переміщаються кімнатами історичної будівлі, а декораціями слугують інтерʼєри початку двадцятого століття.

3. Ця вистава впевнено займає місце у переліку ексклюзивних постановок Києва, адже її перегляд можливий одночасно лише для 24 глядачів.

4. Любите мінімалізм? Тоді вам сподобаються «Довірливі розмови». Це тиха вистава. Нічого зайвого. Театр з мінімумом театральних засобів виразності. Справжній «театр підглядання».

5. На цій виставі вам доведеться попрацювати. Смисли тут не артикулюються та не стають наративами, на них потрібно полювати.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код