Категорії Інформація
Каси Додати подію
Довірливі розмови
21 жовтня - 10 листопада 2023

Довірливі розмови

Ціна: 600 грн

Український малий драматичний театр
м. Київ, вул. Олеся Гончара, 33
Вибрати дату

Замовити квитки на "Довірливі розмови"

Тривалість події — 140 хвилин.
21 жовт., субота
17:00
600 грн
Продано
22 жовт., неділя
17:00
600 грн
Продано
09 лист., четвер
18:00
600 грн
Продано
10 лист., пʼятниця
18:00
600 грн
Продано

Про подію

Запрошуємо відвідати «музей одного життя» з унікальною експозицією вічних тем та людських почуттів: пристрасть, ревнощі, любов, зрада, секс, екзистенція та пошук Бога. Анна, як і решта персонажів цієї історії, освічена та талановита людина. Вона прочитала всі книги, вона має усі ресурси. Але попри це, вона стає заручницею життєвих обставин, в яких не може впоратися із найпростішими емоційними „азбуками”. Анна, для якої свобода завжди була найбільшою цінністю, а правда – найвищим законом, втрачає себе, зробивши хибний вибір. Її життя перетворюється у вічну дилему, а вітальна сила в гнітюче терпіння. Чи справді існують помилки, які неможливо виправити?

5 причин відвідати виставу «Довірливі розмови»:

1. Вистава здійснена за мотивами роману Інгмара Бергмана – геніального кінорежисера, творчість якого, відома глибинним психологізмом та досконалим розумінням людської природи.

2. Це вистава формату site-specific. Її дія органічно вплетена у простір, в якому вона відбувається. Глядачі разом із персонажами переміщаються кімнатами історичної будівлі, а декораціями слугують інтерʼєри початку двадцятого століття.

3. Ця вистава впевнено займає місце у переліку ексклюзивних постановок Києва, адже її перегляд можливий одночасно лише для 24 глядачів.

4. Любите мінімалізм? Тоді вам сподобаються «Довірливі розмови». Це тиха вистава. Нічого зайвого. Театр з мінімумом театральних засобів виразності. Справжній «театр підглядання».

5. На цій виставі вам доведеться попрацювати. Смисли тут не артикулюються та не стають наративами, на них потрібно полювати.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код