Категории Информация
Кассы Добавить событие
Евгений Дога – 85! Юбилейный вечер маэстро
17 марта 2023

Евгений Дога – 85! Юбилейный вечер маэстро

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
Цена: 350-1000 грн

МЦКИ "Октябрьский дворец"
Алея Героев Небесной Сотни, 1

О событии

Увага! Конецерти, які було заплановано на 16.03.2022р. та 16.12.2022р. перенесені на 17.03.2023р. Усі раніше придбані квитки дійсні на 17.03.2023р.

Звертаємо увагу! Через загострення безпекової ситуації в Україні та Молдові концерт відбудеться у виконанні Симфонічного оркестру та солістів "Київської Опери", без особистої присутності композитора.

З початком повномасштабного вторгнення народ Молдови одним з перших підтримав Україну в боротьбі за власну незалежність. «Кажуть, коли говорять гармати, музи мовчать. Але музика Євгена Доги здатна заглушити зброю. Мир буде з усіма нами!» - президент Молдови Мая Санду.

Вечір музики Євгена Доги у Києві – це символ солідарності народів Молдови та України.

«Я намагаюсь нести світлу музику. Звісно, вона не переборе піки та рапіри, але хоч краплину сердечного, душевного вносити повинна. Мистецтво має нести добро.

Немає чужого болю і ми повинні бути єдині» - композитор Євген Дога.

Євген Дога написав музику до більш ніж 200 кінострічок, зокрема "Королева Марго", "Анна Павлова", "Табір йде в небо", "Марія, Мірабела", "Портрет дружини художника", "Самотнім надається гуртожиток", "Мерседес втікає від погоні" та багато інших.

Світову велич композитору приніс вальс, написаний до кінострічки "Мій ніжний і ласкавий звір", який ЮНЕСКО визнано найвидатнішим твором ХХ сторіччя. В Кишиневі його іменем прижиттєво названі вулиця та музична школа.

Ведуча вечора - народна артистка України Лариса Руснак

Диригент - маестро Євген Воронко

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код