Категорії Інформація
Каси Додати подію
Євген Дога - 85! Ювілейний вечір маестро
17 березня 2023

Євген Дога - 85! Ювілейний вечір маестро

Ціна: 350-1850 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
350-1850 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Євген Дога - 85! Ювілейний вечір маестро"

Тривалість події — 120 хвилин.
17 бер., пʼятниця

Про подію

«У зв‘язку із надзвичайно складною енергетичною ситуацією в Україні концерт Євгена Доги з симфонічним оркестром перенесено на 17.03.2023р. Усі раніше придбані квитки залишаються дійсними на нову дату.»

З початком вторгнення народ Молдови одним з перших підтримав Україну в боротьбі за власну незалежність.  «Кажуть, коли говорять гармати, музи мовчать. Але музика Євгена Доги здатна заглушити зброю. Мир буде з усіма нами!» - президент Молдови Мая Санду.

Концерт Євгена Доги у Києві – це сміливий крок на підтримку народу України.

«Я намагаюсь нести світлу музику. Звісно, вона не переборе піки та рапіри, але хоч краплину сердечного, душевного вносити повинна. Мистецтво має нести добро.

Немає чужого болю і ми повинні бути єдині, а в свій день народження бажаю лише миру» - композиторЄвген Дога.

16 грудня національний герой Молдови та Румунії, один з найвідоміших композиторів сучасності Євген Дога у супроводі симфонічного оркестру зіграє єдиний концерт в Україні на честь наближення миру та з нагоди відзначення 85-річчя маестро!

Це унікальна можливість для українців наживо почути найвідоміші твори в особистому виконанні генія!

Євген Дога написав музику до більш ніж 200 кінострічок, зокрема "Королева Марго", "Анна Павлова", "Табір йде в небо", "Марія, Мірабела", "Портрет дружини художника", "Самотнім надається гуртожиток", "Мерседес втікає від погоні" та багато інших.

Світову велич композитору приніс вальс, написаний до кінострічки "Мій ніжний і ласкавий звір", який ЮНЕСКО визнано найвидатнішим твором ХХ сторіччя. В Кишиневі його іменем прижиттєво названі вулиця та музична школа.

Ведуча вечора - народна артистка України Лариса Руснак.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код