Категории Информация
Кассы Добавить событие
Кортес
24 - 25 октября 2023

Кортес

Цена: 400 грн

Театр «Золотые Ворота»
г. Киев, ул. Шелковичная, 7А
Выбрать дату

Заказать билеты на "Кортес"

24 окт., вторник
25 окт., среда

О событии

жанр: майже епічна комедія

драматургиня Лєна Лягушонкова

режисерка Таня Губрій

художниця-постановниця Олеся Головач

хореограф Денис Григорук

музичне оформлення Богдан Лисенко

актори: Анастасія Бабій, Богдан Буйлук, Катерина Вишнева, Роман Муленко, Христина Люба, Дмитро Олійник, Артем Пльондер, Андрій Поліщук, Антон Соловей, актор театру драми і комедії на лівому березі Дніпра Дмитро Соловйов і у виставі, але не на сцені, – Віталіна Біблів

тривалість: 150 хв з антрактом

обмеження за віком: 18+

прем’єра: 19 серпня 2023

У виставі використовується ненормативна лексика.

Якби в XV столітті вже встигли зняти «Страх і огида в Лас-Вегасі» та винайти клітор, чи залишилася б у імператорів потреба в загарбницьких війнах? [Спойлер: досвід сучасності показує, що так] Іспанські мандрівники на чолі з відомим генералом Ернаном Кортесом через жагу до слави та грошей вирушають в Америку — «рятувати» імперію ацтеків від жахливих традицій жертвоприношень та рабовласництва. Досягнути вони цього намагаються звичними для них засобами — вбивствами, мародерством та руйнуванням.

Головне питання, яке постає перед героями: хто з них варвар, а хто — бог? «Якщо країна між війною і ганьбою вибирає ганьбу, вона отримає й війну, й ганьбу», — казав Вінстон Черчилль. «І нема правильного вибору, коли обираєш між двома сортами погані», — доповнює герой «Кортесу».

Це історія про важливість культурної самоідентифікації та необхідності прощання зі своїм колоніальним минулим. «Ми не вмремо. Ми задихнемося власною меншовартістю», — проблема, з якою стикаються ацтеки, і яка, на жаль, є актуальною і для нас сьогодні. Трансгресія історичного минулого іспанських конкістадорів та сучасних українців, багато гумору та важливих морально-етичних тем: яка роль жінки в суспільстві? В чому рівність та братерство? Та як відрізнити варварство від культурної експансії?

Вистава створена за підтримки департаменту культури КМДА.

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код