Рус Укр Eng
Категории Информация
Похоже на счастье
17 октября 2021

Похоже на счастье

Цена: 100-700 грн

Национальная музыкальная академия Чайковского
г. Киев, ул. Городецкого, 1-3/11
Купить билет
100-700 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Похоже на счастье"

17 окт., воскресенье

О событии

На що схоже щастя? Впродовж життя людина по різному відповідає на це питання. Але для будь-якого віку та характеру самотність - це нещастя.
         Вистава «Схоже на щастя» створена за п’єсою П.Пальмада та К.Дютюрона «Втікачки». Ця іронічна та трохи сумна комедія розповідає історію дивної спільної подорожі двох жінок. Обидві втекли від залежності і приреченості на непотрібність. Марго і Клод - абсолютно різні. Зустрічаються вони зовсім випадково, проте стають необхідні одна одній. Доля зводить героїнь в одному місці, звідки починається їх спільний шлях. Куди вони прийдуть? Чи розійдуться їхні дороги? Чи насправді їхня зустріч була випадковою? І чи можуть бути випадковими довіра і ніжність?

 

Вистава була удостоєна головної театральної премії країни «Київська пектораль», а Ада Роговцева була визнана кращою акторкою року за образ Клод.

 

Це легка комедія з тонкою іронією, котра торкається головних питань людських відносин та дає можливість поглянути на своє життя під іншим кутом. Режисером вистави є донька Ади Роговцевої - заслужений діяч мистецтв України Катерина Степанкова.

 

Ролі виконують:

Ада Роговцева – Герой України, народна артистка України

Світлана Орліченко – заслужена артистка України

 

Режисер-постановник – К.Степанкова

Художник-постановник – Т.Ткаченко

Художник по костюмам – С.Нікітчина

Хореограф-постановник – О.Скляренко

Композитор – А.Шусть

Продюсер – Р.Костін

Помічник режисера – Б.Жданов

 

Організатор – продюсерський центр «Tanzzero.production»

Подія відбудеться із дотриманням карантинних та протиепідемічних вимог.
Під час заходу глядачам необхідно мати при собі захисну маску та дотримуватись правил, встановлених Міністерством охорони здоров'я України і Кабінетом Міністрів України.

Предварительный заказ