Категории Информация
Кассы Добавить событие
14 января 2024

Звуки музыки

Цена: 100-500 грн

Киевский национальный академический театр оперетты
ул. Большая Васильковская, 53/3
Купить билет
100-500 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Звуки музыки"

14 янв., воскресенье

О событии

В основі сюжету мюзиклу – реальна історія з мемуарів австрійської співачки баронеси Марії фон Трапп. Юна Марія рано осиротіла й пішла в монастир, щоб стати черницею. Але творчій натурі дівчини тісно у стінах обителі. Це розуміє й настоятелька та пропонує Марії  попрацювати гувернанткою в сім’ї овдовілого морського капітана Георга фон Траппа, який виховує семеро дітей віком від 5 до 16 років.

Ця історія стала легендою на сцені і в кіно, увійшла до топ-10 найзнаменитіших мюзиклів світу. Свого часу спектакль витримав 1443 покази на Бродвеї й виграв 8 престижних театральних премій «Тоні».

«Звуки музики» – це красива історія про колосальну вагу родинного затишку у житті людини. Розповідь про те, як зберегти справжнє кохання та  міцну родину. Про сімейні цінності – як основу і головний аргумент. Про любов і музику – як еліксир, що зцілює… Про вірність ідеалам і принципам, чесність перед самим собою і суспільством. Це історія людей, які не забули про вкрадену у них Батьківщину.

Дія відбувається в Зальцбурзі напередодні Другої світової війни, коли гітлерівська Німеччина анексувала Австрію. Це стало справжнім випробування для австрійського патріота капітана фон Траппа.

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код