Звуки музики

Звуки музики

19 жовтня
четвер, 19:00
Театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3
До події залишилося
26 днів
8 годин
24 хвилини
Звуки музики
Тривалість події — 150 хвилин.
19:00 19 жовтня
Театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3
Купити квиток
Про шоу

"Звуки музики" - епічна театральна постановка

Неймовірно душевна і зворушлива історія, що оповідає про вірність принципам і ідеалам, чеснiсть перед суспільством і собою, а також, безсумнівно, щире кохання. На сцені Київського театру оперети ви побачите культовий спектакль, який народився на Бродвеї, вже 20 січня. Влитися з головою в атмосферу дії дозволить дивовижної краси інструментальна музика, звуки якої переплетені так само, як і долі героїв вистави.

Відомий у всьому світі мюзикл з Бродвею тепер можна побачити в Києві!

Свого часу ця п'єса була відзначена вісьмома престижними театральними нагородами "Тоні", і тепер жителі та гості столиці зможуть самостійно переконатися в геніальності її сюжету. У центрі подій - дівчина-сирота Марія, яка намагається влаштувати своє життя з підтримкою жіночого монастиря. Незважаючи на її завзятість, настоятелька розуміє, що героїня занадто юна, щоб стати черницею, і вирішує дати їй можливість знайти себе. Для цього Марію відправляють в якості гувернантки у сім'ю, де батько самотужки ​​виховує сімох чудових дітей. Тут героїня відкриває нові сторони життя в суспільстві, вчить дітей співати, і дізнається, що таке справжня любов.

Купити квитки на "Звуки музики" можна вже сьогодні - на нашому сайті, в режимі онлайн, або в касах міста. Слідкуйте за афішею культурних подій Києва на kontramarka.ua, щоб не пропустити жодної масштабної і хвилюючою постановки!

© utv

 

Читати далі
Другие даты
місто: Київ
19 жовт., четвер
40-250 грн
24 лист., пʼятниця
40-250 грн
13 груд., середа
40-250 грн
Всі квитки в твоєму
смартфоні!
Онлайн замовлення квитків
з твого мобільного
Всі квитки в твоєму смартфоні!

Звуки музики четвер 19 жовтня 19:00