Категории Информация
Кассы Добавить событие
Оперетта открывает секреты. Экскурсия
09 марта - 28 апреля 2024

Оперетта открывает секреты. Экскурсия

Цена: 500 грн

Киевский национальный академический театр оперетты
ул. Большая Васильковская, 53/3
Выбрать дату

Заказать билеты на "Оперетта открывает секреты. Экскурсия"

Продолжительность события — 60 минут.
09 мар., суббота
13:00
500 грн
Продано
16 мар., суббота
13:00
500 грн
Продано
28 апр., воскресенье

О событии

Тут оживають герої відомих оперет і мюзиклів, сюди приходять за святом і натхненням, тут затишно, красиво і піднесено. А що там, за лаштунками, де вродливі молодики і вишукані пані перетворюються на звичайних киян?

Нумо з нами, розкривати секрети Національної оперети України.

Під  час екскурсії ми дізнаємося, чим народний дім відрізнявся від театру, чому Миколі Садовському дозволили орендувати будівлю на околиці Києва, де була гримерка Марії Заньковецької і хто з відомих українців був дотичний до приміщення на Великій Васильківський.

Ми поговоримо про перший український стаціонарний театр і його зірок, згадаємо про дві дати заснування театру оперети і його першого керівника, для якого  «легкий» жанр виявився смертельно небезпечним.

А ще ми обов’язково поділимося тим, чим живе театр сьогодні – його поступове перетворення на київський Версаль, творчі експерименти та мультижанровість.

Ми відвідаємо кожну зі сцен і побачимо, як виглядає глядацька зала очима акторів, завітаємо в костюмерний цех з неповторною колекцією суконь, фраків і циліндрів (можливо, нам навіть вдасться щось приміряти), спробуємо порахувати скарби реквізиторського цеху і відрізнити бутафорські фрукти від справжніх. А ще зазирнемо до гримерки і дізнаємося, як актори готуються до вистави.

Повірте, після такого ви не зможете не заспівати. А далі – можна і на кастинг)

 

Предварительный заказ
Заявка на промо-код