Категории Информация
Кассы Добавить событие
11 - 12 ноября 2023

Сердцеедки

Цена: 300-950 грн

Центральный Дом офицеров
ул. М.Грушевского, 30/1
Выбрать дату

Заказать билеты на "Сердцеедки"

Продолжительность события — 120 минут.
11 нояб., суббота
12 нояб., воскресенье

О событии

Детективна світська комедія

Краса жінки не в одязі, не в фігурі чи зачісці. Краса жінки в її очах, бо це дорога до її серця - місця, де живе кохання. Чоловікам і одну жінку витримати непросто. Але що робити, якщо їх аж вісім і всі вони знаходяться під підозрою, оскільки єдиний чоловік у домі просто взяв і щез. А це означає, що свято, на яке вони чекають - під загрозою. Кожна з жінок розуміє, що носить в собі безліч секретів, але в житті нікому не зізнається про це. Головна інтрига залишається нерозгаданою - куди насправді подівся їх єдиний чоловік, якому вони усі винні грошей і до чого тут кохання.

Детективна комедія за мотивами французького письменника Р.Тома “8 жінок” з непередбачуваним фіналом.

На вас чекає феєрверк яскравих акторських робіт у супроводі музики та танців. Вистава, що надихатиме вас на справжні почуття.

У ролях:

Анна Кошмал - актриса театру та кіно, зірка серіалів “Свати” та “Папік-2”, вистав “Сильні слабкі жінки”, “Дівич-вечір”, “Вірні дружини”, “Третій зайвий”

Віра Кобзар - актриса театру та кіно, зірка серіалів “Родичі”, “Скажене весілля” та вистав “Вірні дружини”, “Сильні слабкі жінки”

Дарія Петрожицька - заслужена артистка України, зірка серіалу “Папік” та вистав “Сильні слабкі жінки”, “Третій Зайвий”.

Катерина Варченко - актриса театру та кіно, зірка серіалу “Хазяйка”, зірка вистав “Сильні слабкі жінки”, “Дівич-вечір”, “Вірні дружини”

Ксенія Вертинська - актриса театру та кіно, зірка серіалу “СидорЕнки та СидОренки”, зірка вистав “Сильні слабкі жінки”, “Дівич-вечір”, “Вірні дружини”, “Третій зайвий”

Наталія Васько - актриса театру та кіно, зірка вистави “Дівич-вечір”, “Вірні дружини”

Олена Петрова (Астрая) - заслужена артистка України, співачка, зірка вистави “Третій Зайвий”

Світлана Золотько - народна артистка України, актриса Київського академічного театру на Лівому березі Дніпра, зірка вистави “Час кохати”

Stylist - Анна Широбокова

Stylist assistant - Лоліта Поляруш

Make up artist - Катерина Старовойтова

Дякуємо за співпрацю українському бренду жіночого вбрання @olyamak_official, Фото - Анастасія Мантач, Режисер - Олег Мельничук, Генеральний продюсер - Тетяна Єдемська.

Театральна агенція ТЕ-АРТ

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код