Категории Информация
Кассы Добавить событие
Орган под звездами «Interstellar» (OPEN DOOR 19:00)
29 июня - 20 июля 2024

Орган под звездами «Interstellar» (OPEN DOOR 19:00)

Цена: 800-1200 грн

Планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3
Выбрать дату

Заказать билеты на "Орган под звездами «Interstellar» (OPEN DOOR 19:00)"

Продолжительность события — 90 минут.
29 июн., суббота
19:30
800-1200 грн
Купить билет
20 июл., суббота
19:30
800-1200 грн
Купить билет

О событии

Початок концерту в Зоряній Залі о 19.30!

OPEN DOOR 19.00! Для Вас відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою “Зіркою” неосяжного Всесвіту.

Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів!

Київський Планетарій в рамках мистецького проекту ARTSpaceтм запрошує послухати величний орган Франції в концерті "Interstellar" під вражаючими відеопроекціями 360° на найбільшому куполі України.

Семплований орган Нотр-Дам - це звучання 7400 труб органу, які записані наживо у соборі та відтворені за допомогою комп’ютерних технологій та трьохмануального електронного органу Johannus. Така технологія найбільш реалістично відтворює не лише звучання, але й акустику Нотр-Да́м де Парі. Саме цей інструмент впливав на формування та розвиток органної композиції та органобудівництво у всьому світі.

Під сферичні відеопроекції космічної тематики та потужного звуку відвідувачі повністю зануряться в іншу реальність. Від галактики до галактики, від епохи до епохи буде розгортатися наша програма. Бах, Брамс, Сен-Санс, Штамм та ін. повністю розкривають ніжні та надпотужні звуки цього космічного інструменту.

За органним пультом виступить талановита українська органістка -Олена Болюх. Вона є лауреатом V Міжнародного конкурсу органістів ім. В. Кікти (2012). Веде активну сольну концертну діяльність, а також виступає з ансамблевими, хоровими колективами та оркестрами в Україні, Польщі та Франції. У репертуарі – твори майстрів XVI-XVII ст., композиторів епохи Відродження, бароко, романтизму та сучасних авторів.

Другий соліст - Євгеній Жаку. Український композитор, оркестратор, органіст. Працює в різних стилях, основні з яких: саундтрек, класичний джаз, інструментальна музика. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.  Керівник композиторського напрямку Eclectic Sound Orchestra.

Душа та сердце кожного українця та українки потребують зараз хоч на деякий час відпустити гнітючі думки, відновити свої сили для подальшої боротьби та трохи помріяти про мир та злагоду. Допоможе в цьому мистецтво та музика, творчість талановитих людей.

Тривалість програми 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі – 60 хвилин.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:00 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код