Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Анна Герман "Коли цвітуть сади"
27 серпня 2021

Анна Герман "Коли цвітуть сади"

Ціна: 190-500 грн

Будинок Архітектора
м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
Купити квиток
190-500 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Анна Герман "Коли цвітуть сади""

Тривалість події — 100 хвилин.
27 серп., пʼятниця

Про подію

Анна Герман - це унікальна виконавиця. Її проникливий голос, який часто називали «голос Ангела», репертуар який одразу запам’ятовувався, а також тонкий аристократизм, який став основою всього сценічного образу, зробили її однією з найпопулярніших актрис свого часу.

В її голосі звучить ЕПОХА. Таких співачок дуже небагато, але вони є, бути серед них КОЖНІЙ з них велика честь: Лідія Русланова, Клавдія Шульженко, Едіт Піаф, Майа Кристалинская, Анна Герман ...

«Надежда», «Когда цвели сады», «Нежность»,  «Эхо любви», «А он мне нравится»,«Гори, гори, моя звезда» ... прозвучать в театральному дивертисмент для тих, хто цінує справжню душу пісень репертуару Анни Герман. А їх незвичайне виконання співачкою з Одеси Владиславою Вдовиченко змусять повірити в те, що вічне не повинно нас залишати.              

Доля самої Владислави Вдовиченко майже містичним чином зв'язалася з легендарної Анною Герман. Відкриваючи завісу, тільки скажемо, що чоловік Анни Герман Збігнєв Тухольский подарував бурштинову брошь (реліквію сім'ї Анни Герман) Владиславі Вдовиченко - співачці, яка продовжує традиції Анни Герман. У серіалі «Анна Герман. Таємниця білого ангела »за кадром гри польської актриси Йоанни Моро Владислава Вдовиченко заспівала 7 пісень з репертуару Анни Герман a cappella. 

 

 

Попереднє замовлення