Категорії Інформація
Каси Додати подію
Арт-лекція "Дивне мистецтво Австралії"
27 листопада 2022

Арт-лекція "Дивне мистецтво Австралії"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 200 грн

MODI Art&Wine Gallery
вулиця Мала Житомирська, 17, Київ

Про подію

Австралія – загадковий континент, про який вчені досі сперечаються, чим вона є: найменшим в світі континентом чи найбільшим островом? Австралійське мистецтво - це дивна суміш стилів та форм з усіх інших континентів, до якої місцеві митці додають багато власної колористики. 

Ви побачите, як в австралійському мистецтві переплітаються анімалізм та сюрреалізм, як дивовижні тварини – кенгуру і коала - стають головними персонажами неймовірних скульптурних композицій, як на витвори справжнього мистецтва перетворюються звичайні елеватори та сцени повсякденного життя продуктових ринків. Якщо вам в житті бракує гарного настрою та яскравих вражень – приходьте, нудно не буде!

Лектор - Сергій Доценко, кандидат фіз-мат. наук, доцент в галузі прикладної математики та інформатики. Мистецтво є захопленням лектора протягом десятиліть. Веде лекції нестандартно - бачить і тлумачить арт так, як суто творчі люди не здатні.

Вартість участі в лекції 200 грн за передплатою (вартість включає 150 грн барний депозит, тобто вино й закуска на цю суму).

Арт-лекції відбуваються кожну другу неділю 18:00-19:30 в богемному місці MODI Art&Wine Gallery (адреса: м.Київ, вул. Мала Житомирська 17 - www.facebook.com/modigallery). Тел. для довідок: +380 66 355 1847.

В галереї Моді світло є завжди!

Любите вино, мистецтво й світло - значить ви у Моді)

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код