Рус Укр Eng
Категорії Інформація
08 березня 2021

BALLET CARMEN

Ціна: 500-1500 грн

Queen
Набережне шосе, 25
Купити квиток
500-1500 грн
Купити квиток

Квитки на "BALLET CARMEN"

08 бер., понеділок

Про подію

BALLET CARMEN в Києві!

8 березня 2021 року у ресторанному комплексі Queen відбудеться BALLET CARMEN в Києві, за участі ведучих солістів Національного театру  опери та балету. На вас чекає балет присвячений всім жінкам. Пристрасними і непередбачуваним. Балет “Кармен -сюїта” базується на новелі Проспера Маріме про норовливу циганку Кармен, яка кинула солдата Хозе заради Тореро. Постановку на музику Ж. Бізе здійснив відомий кубинський хореограф Альберто Алонсо.

Балет “Кармен-сюїта”

Історія любовного трикутника гаряча і драматична як сама іспанська кров. Яскравий та темпераментний танець під не менш видатну музику. Кохання на межі життя і смерті і майстерне виконання кращих танцівників України. Цей вечір стане справжнім святковим подарунком і вишуканим задоволенням  в камерній обстановці.

Подія  організована Ukrainian World Ballet, агентством Felicity Decision разом з Bulldozer Group. Щоб потрапити на BALLET CARMEN в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 500 до 1500 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Як здивувати дівчину Восьмого березня в Києві? Запросити на BALLET CARMEN в Києві!

  1. Історія пристрасті і кохання
  2. Класика світового балету
  3. Витончене задоволення
Попереднє замовлення