Категорії Інформація
Каси Додати подію
26 жовтня 2024

Детективне агентство «Чотири Принцеси»

Ціна: 200-480 грн

Будинок офіцерів Збройних сил України
вул. М.Грушевського, 30/1
Купити квиток
200-480 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Детективне агентство «Чотири Принцеси»"

Тривалість події — 75 хвилин.
26 жовт., субота

Про подію

Грандіозна прем'єра, яку не можна пропустити!

Пригодницька вистава для дітей і дорослих

Детективне агентство «Чотири Принцеси»

(Справа про Венздей і школу вампірів)

Передпродажні знижки 10% на усі квитки

Поспішайте купить квитки на прем'єру вистави зі знижками.

Всі чарівні казки закінчуються однаково, – «І жили вони довго і щасливо…» Та що робити, коли серце просить пригод, а розум важких карколомних завдань? Тим більше, у далеких казкових королівствах завжди повно страшних таємниць та жахливих секретів! От і вирішили героїні чотирьох казок – мудра та розважлива Жасмін, спритна та кмітлива Рапунцель, відчайдушно смілива Мулан і холоднокровна розсудлива Ельза створити власне детективне агентство, яке так і назвали – «Чотири Принцеси». І перша справа виявилась дійсно дуже загадковою – адже за допомогою звернулась ніхто інша, як Венздей, похмура дівчинка з ексцентричної родини Адамсів, котра попросила принцес-детективів розплутати клубок містичних злочинів, що кояться у школі вампірів.

Дуже весела, енергійна і жвава, інтерактивна вистава, яка жодного не залишить байдужим. Мелодійні пісні, дотепні жарти, сучасна хореографія, акробатика та бійки на мечах. Все це робить виставу цікавою для глядачів від 3 до 99 років. А ще - можливість допомогти улюбленим героям і самим взяти участь в непростому розслідуванні. Приходьте – буде дуже цікаво!

Майстерністю артистів театру захоплюється публіка у всьому світі. Історія всесвітньо відомого театру "Каскадер" - це 35 років творчої праці та успішних виступів як в Україні, так і на найкращих сценах США, Німеччини, Австрії, Польщі, Італії, Швеції, Литви, Молдови, Канади.

Справжній казковий подарунок від творців оригінальних українських музичних вистав «Рапунцель. Казка про зниклу принцесу», «Аладдін та чарівна лампа», «Снігова королева. Сила гарячого серця», «Білосніжка та семеро гномів», «Новорічні пригоди Червоної Шапочки», «День народження Принцеси», «Хелловін-бал графа Дракули» широко відомих в Україні та за її межами.

Для справжніх цінителів добрих дитячих вистав, слід від яких назавжди залишається в душі кожної дитини! Найяскравіша подія 2024 року!!!

Продюсер: Igor Myslyvyi

Режисер-постановник, автор сценарію, автор пісень - Влада Кохановська

Хореограф-постановник - Роман Басанько

Постановник трюків і сценічних боїв - Ігор Мисливий

Аранжувальник- Юра Кандиба.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код