Ваше місто - Київ?
Дикарь

Дикарь

20 вересня
середа, 19:00
Театр драми і комедії
Броварський проспект, 25, Київ, 02000
75 - 135 грн
Купити квиток
До події залишилося
88 днів
10 годин
46 хвилин
Дикарь
Тривалість події — 90 хвилин.
19:00 20 вересня
Театр драми і комедії
Броварський проспект, 25, Київ, 02000
Купити квиток
Про шоу

"Дикун" - сучасна версія казки про Мауглі

Зворушлива історія кохання, висміювання манірних обивателів і філософські роздуми про істинні цінності життя - все це є у захоплюючій комедії "Дикун", яку кияни зможуть побачити на сцені Театру на Лівому березі. Головний герой - молодий хлопець на ім'я Пабло, який 24 роки жив у відокремленому гірському будиночку зі своїм батьком. Після його смерті юнак повертається в місто на піклування своїх тіточок. Стурбовані родички відразу беруться привчати племінника до цивілізованого життя, і наймають йому на допомогу молоду вчительку по імені Марго. Здавалося б, персонажі вийшли з абсолютно різних світів, але раптово між ними виникають теплі почуття ... Щоб дізнатися, чим закінчиться ця історія і які пригоди чекають героїв надалі, поспішайте купити квиток на постановку "Дикун" у нас на сайті!

Одна з кращих п'єс іспанського драматурга

Твори Алехандро Касона нечисленні, але багато хто з них увійшли до скарбниці світового театру. Це не тільки майстерно складені, детально описані і глибоко психологічні сюжети з життя справжніх людей, а й відображення самобутності іспанського народу.

Актори Театру на Лівому березі передадуть вам одну з його історій, зберігши всі фарби і почуття. Спостерігайте за нашою афішею, і ви завжди будете в курсі найцікавіших театральних постановок Києва.

© utv

Читати далі
Всі квитки в твоєму
смартфоні!
Онлайн замовлення квитків
з твого мобільного
Всі квитки в твоєму смартфоні!

Дикарь середа 20 вересня 19:00