Категорії Інформація
Каси Додати подію
ДОРОФЄЄВА
02 грудня 2022

ДОРОФЄЄВА

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 800-1200 грн

Stereo Plaza (Стереоплаза)
пр-т Валерія Лобановського, 119

Про подію

Dorofeeva в Києві

Вже 2 грудня в Києві відбудеться благодійний концерт DOROFEEVA з новою програмою «сенси»! Мета заходу — збір коштів на відбудову українських домівок, зруйнованих ворогом. На концерті в Stereo Plaza Надя Дорофєєва виконає нові пісні зі свого першого україномовного альбому «сенси» — «різнокольорова», «Думи», «крапають», а також улюблені хіти. На відміну від минулих гучних шоу, цей івент буде камерним та затишним. Усім нам зараз складно, але ми маємо, для чого жити.
Приходь на концерт з особою атмосферою довіри та знайди власні сенси разом з DOROFEEVA.

Благодійний концерт «сенси» в Stereo Plaza

Повномасштабна війна змусила нас змінити життя за один ранок. Нам довелося шукати нові мрії та надії, шукати натхнення, щоб підійматись, як би важко не було, та вкладати усі сили в перемогу кожного дня. В альбомі «сенси» Дорофєєва ділиться власними надіями, наснагою та силою й переосмислює досвід, який ми маємо з 24 лютого.

З початку повномасштабного вторгнення DOROFEEVA влаштовує благодійні концерти в різних куточках Європи, бере участь в благодійних проєктах та ініціативах, підтримує українців, в яких все відібрала війна та привертає увагу до української культури й збереження української культурної спадщини. У кожного та кожної — свій фронт, й ми обовʼязково переможемо.

Подаруй українським родинам майбутнє, а собі — натхнення та гарний настрій. Купуй квиток на концерт в «Стерео Плаза» у Києві та допоможи DOROFEEVA і Волонтерському руху «Добробат» відбудувати зруйновані домівки: https://www.dobrobat.in.ua 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код