Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
Двоє
13 лютого 2022

Двоє

Ціна: 350 грн

Український малий драматичний театр
м. Київ, вул. Олеся Гончара, 33
Купити квиток

Замовити квитки на "Двоє"

13 лют., неділя

Про подію

“Двоє” в Києві!

У Українському малому драматичному театрі відбудеться вистава про все розмаїття стосунків між людьми “Двоє” в Києві! В театральних замальовках власний досвід переплітається з класичними любовними історіями з мистецтва на сучасний лад. Але спочатку були двоє. Як все починається? Затримати погляд на незнайомці? Чи зрозуміти, що твоя подруга дитинства, це дещо більше, ніж просто друзяка?  Або розповісти в компанії дурний жарт і почути у тиші тільки її сміх. Бо вас - двоє. І ви посадили квітку. Чи посварилися, але потім помирилися і вас знову двоє. Можливо, це все про несказані слова. Або про її нового і його недолугу зачіску. Чи про посмішку, яку неможливо стерти з лиця. Чи про запах його парфумів, який супроводжує тебе увесь день. І звичайно, тільки ваш стікерпак. І ще саме його реакція на твоє фото в мережі.

Вистава напівслів та натяків

Ця вистава, може, і не зовсім вистава. Просто підслухана розмова в кафе, чи сварка сусідів. Спостереження про інших або дослідження самого себе, коли ти вже не сам. Коли вас двоє. А може - знову окремо. Ці історії оточують нас, ці історії відбуваються з нами. І їх точно варто підслухати. Всі ми різні. Але коли вас двоє, спільне обов’язково знайдеться і буде. У кожного своє. Тільки на двох.

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на виставу “Двоє” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше вистав в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти удвох в Києві? На виставу “Двоє”!

  1. Цікаве режисерське рішення
  2. Реальні історії
  3. Зрозумілі емоції та переживання
Попереднє замовлення