Категорії Інформація
Каси Додати подію
02 жовтня 2023

Єдиний Квартал. На БІС

Ціна: 490-2990 грн

МЦКМ "Жовтневий палац"
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
490-2990 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Єдиний Квартал. На БІС"

Тривалість події — 120 хвилин.
02 жовт., понеділок

Про подію

“Єдиний Квартал” у Києві!

2 жовтня 2023 року в МЦКМ “Жовтневий палац” відбудеться концерт “Єдиного Кварталу” у Києві. 

Два найкращих гумористичних колективи об’єднають свої зусилля, щоб порадувати глядачів. “Вечірній Квартал” та “Жіночий Квартал” продемонструють вам свої найкращі наробітки. Подвійна порція гумору - це у два рази більше задоволення та позитивних емоцій. “Сміємося - отже, перемагаємо!”, - лозунг концерту, який демонструє незламність українців та їхню схильність до гумору навіть у важких ситуаціях. 

Великий благодійний концерт “Єдиного Кварталу” - НА БІС!

Кожен раз виступаючи перед українськими глядачами, “кварталівці” дякують нашим захисникам. Адже саме вони надихають гумористів на створення нових номерів. 

На нижньому поверсі “Жовтневого Палацу” розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено!

Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після її закінчення, (але не пізніше 20:20).

Щоб потрапити на концерт “Єдиного Кварталу” у Києві, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва  шукайте у нас на сайті. 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код