Рус Укр Eng
Категорії Інформація
08 грудня нд. 19:00

Жінка на мільйон

Ціна: 300-450 грн

Малий зал Палацу «Україна»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103
Купити квиток
300-450 грн
Купити квиток
До події залишилося 2 дні 10 годин 16 хвилин
Жінка на мільйон
19:00 08 грудня
Малий зал Палацу «Україна»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103

Про подію

Жінка на мільйон: весела афера з несподіваним кінцем знову на сцені в Києві!

У столиці України відбудуться три покази даної цікавої п'єси: 1 і 18 грудня, а також 3 січня 2019 року. Зі сцени піде мова про все, про життєві труднощі, про пригоди, про людську хитрість, підлість і щирості одночасно. «Жінка на мільйон» - це не спектакль, а цілий клубок з різнокольорових сюжетних ниток, в якому сплітається еротичний роман, гостросюжетний детектив і легкі нотки комедії. Дана захоплююча подія відбудеться на сцені Палацу «Україна». Замовити квитки можна в касах міста за помірними цінами: 250-500 гривень в залежності від охочого місця розміщення.

Цікава історія з раптовими поворотами і життєвими колізіями

«Жінка на мільйон» - це сюжет, розказаний вмілим автором Едуардо де Філіппо, з притаманними тільки цьому італійцю божевільними нотками екстриму, веселощів і пристрасті. У даній комедії розповідається історія декількох пар, які потрапили в нестримну біду. Звикнувши жити на широку ногу, вони опиняються перед загрозою виселення, оскільки примудрилися накопичити немислиму суму боргів, з якими не можуть розрахуватися. П'єса набуває абсолютно нового пребігу подій, коли в голові у головного героя визріває божевільний план, який і ліг в основу цього твору. Тільки от самі герої і не підозрюють про те, що зустрінутий ними чоловік, втягнутий волею випадку в історію цих пар, виявиться зовсім не простим першим зустрічним, а справжнім майстром оголювати людські сутності.

На сцені грають:

  • Вікторія Муштей;
  • Артур Дворянкін;
  • Олександр Ломко;
  • Сергій Детюк;
  • Людмила Рудницька;
  • Олег Романченко;
  • Анатолій Базай і інші.

Дізнавшись кінцівку цього заплутаного сюжету, можна залишитися під враженням на довгі тижні, осмислюючи всі отримані факти і відчуття.

Інші дати
15 груд., неділя
Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення