Рус Укр Eng
07 квітня

Фіалка Монмартру

30-250 грн

Театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3
Вибрати дату

Квитки на "Фіалка Монмартру"

07 квіт., неділя

Про подію

Фіалка Монмартру - чуттєва історія

Вистава розкриє перед вами всі найнеймовірніші подробиці життя творчих людей. У центрі сюжету - троє друзів: художник Рауль Делакруа, поет Анрі Мюрже і композитор Флорімон Ерве. У кожного з них - своя мрія, до якої вони йдуть впевнено, мужньо долаючи всі труднощі, що підкидає їм доля. Любовні трикутники і авантюри, пристрасть, романтика, жага слави і грошей - все це ви відчуєте на сцені Театру оперети вже 25 січня!

Про щирість в мистецтві

Марсель і Анрі мріють створити свою неймовірну оперету під назвою "Карамболина", щоб реалізувати свої таланти перед широкою публікою. Рауль же намагається досягти досконалості в своїй майстерності, щоб написати нарешті портрет коханої дівчини. Але раптово вона зникає, втікши з театру до свого багатого покровителя заради кращого життя ... На її роль випадково потрапляє звичайна дівчина Віолетта, яка раніше продавала фіалки на Монмартрі у Парижі.

Чи досягнуть герої своєї мрії? Наповнена романтикою, інтригами і чудовою музикою оперета чекає на вас! Поспішайте купити квиток на сайті kontramarka.ua, а також спостерігайте за нашою театральною афішею, щоб бути в курсі усіх найсвіжіших театральних прем'єр.

© utv

 

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99