Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Гамлет
02 квітня 2021

Гамлет

Ціна: 250-1250 грн

Жовтневий палац
м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
250-1250 грн
Купити квиток

Квитки на "Гамлет"

02 квіт., пʼятниця

Про подію

«HAMLET» в Києві!

dramma per musica за В.Шекспіром у перекладі Ю.Андруховича

Принц данський і вся королівська сім’я вже давно спочивають під вагою століть. Аж раптом три спокусливі богині помсти Еринії (запозичені режисером з шекспірівського «Макбета») пробуджують Гамлета від вічного сну і... простір підземелля наповнюють потойбічні звуки музики та навіжені герої, що повстають з могил, щоб спокутати свої гріхи і розірвати врешті-решт коло трагедій, у якому скніє рід людський... Чи знайде цього разу принц Гамлет правильну відповідь на одвічне питання? Питання, що не дає його душі знайти спокій на тому світі та перетворює на жах його вічний сон...

Dramma per musica «HAMLET» - це експериментальне поєднання авангардної режисури, синтезу музичних стилів та сучасного текстового звучання.

У музичній композиції "HAMLETa" поєднуються необароко та фольклор, чорний джаз і багатошарова електроніка, рок та тріп-хоп, алюзії на кіномузику 70-х та псевдо-цитати з Генделя і Шенберга, циганські наспіви та сцени сербського весілля. Музичне рішення стало своєрідною реконструкцією оркестру Шекспірівського театру (що зазвичай складався з шести різнопланових інструментів).

Попереднє замовлення