Категорії Інформація
Каси Додати подію
Концерт Marevo на сцені "Пой Сюди"
24 червня 2021

Концерт Marevo на сцені "Пой Сюди"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Курені
Паркова дорога, 4

Про подію

Пам’ятаєте, як починається одна з найкращих книжок про подорожі морем? Англійською «Looming», українською «Марево» – перший розділ «Мобі Діка», історії про боротьбу моряків із великим білим китом.

Зміни у світі, що почалися минулого року – це той самий білий кит, якого ми дуже хотіли перемогти. Саме тут з’явилося марево, а радше «Marevo» – джазовий колектив з Одеси.

Повернімося від метафор до фактів: бенд «Marevo» був сформований влітку 2020 року Андрієм Показом, піаністом та композитором, який перш за все відомий своїм джазовим колективом Pokaz Trio. «Marevo» – музика-подорож, «туман», «речовина, яка заповнює простір», звуки, які забирають тебе кудись далеко, обіймають та заспокоюють. Поза м’яким та витонченим піано Показа, ефект подорожі в музиці бенду підтримують ще два учасники. Мирослав Пятніков – відомий джазовий трубач, який виступає з різними етнічними балканськими проєктами і додає дещо орієнтального звуку в музику бенду. А особливі автентичні ритми додає барабанщик Даніель Кастро, їх він привіз з собою, переїхавши до України з Еквадору. В якийсь момент ти ніби опиняєшся в декількох місцях водночас – ти ніби скрізь, і скрізь тобі добре.

У період першого локдауну «Marevo» перетворили кімнату на місце для джему, де записували перші композиції. У листопаді вони взяли участь в онлайн-шоукейсі від фестивалю Am I Jazz?, з якого зберігся їхній неймовірно атмосферний лайв.

А 24 червня вони нарешті відіграють свій перший великий концерт у Києві на сцені «Пой сюди»! Солодке вечірнє повітря, люди з заплющеними очима довкола і музика, що буквально розливається по всьому тілу, відносячи нас у той простір, який ми ніколи не зможемо описати словами, але який ми точно впізнаємо з першого звуку. Буде все те, чого нам бракувало, і все те, що ми так любимо на живих джазових концертах.

Купуйте квиток і готуйтеся злітати!

*Фейс-контроль застосовується до всіх власників квитків. Наприклад, можуть не допускатися люди в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, непідходящого віку і т.п.

24.06 з 19:00 продаж квитків буде доступний лише в касі на вході. 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код