Категорії Інформація
Каси Додати подію
Ляльковий дім
15 вересня 2024

Ляльковий дім

Ціна: 500 грн

Малий театр
м. Київ, вул. Олеся Гончара, 33
Купити квиток

Замовити квитки на "Ляльковий дім"

Тривалість події — 120 хвилин.
15 вер., неділя

Про подію

Некласична історія класичної драматургії за однойменною пʼєсою Генріка Ібсена.

Будинок Хелмерів приховує багато таємниць. Його господарі - на перший погляд, щаслива родина: чоловік, який щойно отримав нову посаду, його безтурботна лялечка-дружина і троє маленьких дітлахів. Двері їхнього будинку завжди відчинені для друзів та бізнес-партнерів голови сімейства: різдвяні вечірки, теплі прийоми, душевні розмови.

Життя клану Хелмерів схоже на зразкову буденність, але його поступово руйнують таємниці. Усі герої цієї історії виявилися не лише магнетичними й суперечливими, але й украй небезпечними особами.

Що ж відбувається в ляльковому домі, коли місто засинає?

Чи має право жінка не доводити до відома свого чоловіка про всі свої справи, чи варто цілковито довіряти своїм найближчим друзям, чи завжди правда може врятувати стосунки?

Усі персонажі опиняються в неволі своєї нещирості і прагнуть визволення, яке полягає в забезпеченні права звільнитися кожному відповідно до його власних потреб.

Заплутана детективна історія, яку можна легко розгадати, знявши «рожеві окуляри».

Режисер - Олексо Гладушевський, художниця - Поліна Панченко, хореографка - Ніна Змерзла.

Ролі та виконавці: Торвальд Хелмер - Сергій Радченко, Нора Хелмер - Вероніка Шостак, Лікар Ранк - Максим Кущов, Крогстад - Юрій Кулініч, Фру Лінне - Лариса Шелоумова

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код