Категорії Інформація
Каси Додати подію
LAUD в Osocor Panorama Hall
17 грудня 2022

LAUD в Osocor Panorama Hall

Ціна: 500-700 грн

Osocor Residence
вул. Виноградна, 2
Купити квиток
500-700 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "LAUD в Osocor Panorama Hall"

17 груд., субота

Про подію

Благодійний концерт LAUD у Києві

У Києві в залі комплексу Osocor Residence 17 грудня відбудеться благодійний концерт від LAUD на підтримку ЗСУ. При цьому зверніть увагу, що на подію не вплине відсутність світла, оскільки в залі є потужний генератор. Тому вам ніщо не заважатиме насолодитися концертом.

Соліст гурту LAUD Владислав Каращук пропонує послухати його музику та пісні за новою програмою, яка стала ще більш емоційною та виразною. Кожна нота і кожне слово в текстах пісень про кохання, і вони змушують слухачів вийти з побутової метушні та замислитися про своє життя. Саме тому творчість LAUD така популярна сьогодні.

Купити квиток на концерт гурту швидко і просто можна на цій сторінці. На сайті "Kontramarka" доступна інформація щодо інших подій в Osocor Residence.

Чуттєва музика LAUD

Владислав Каращук, або всіма відомий LAUD, вперше з'явився на сцені, коли був ще дитиною. Беручи участь у багатьох міжнародних конкурсах, майбутній співак отримував свої перші нагороди. Наприклад, у 10 років став лауреатом всеукраїнського конкурсу гітаристів, брав участь у конкурсах міжнародного класу.

Сьогодні співакові 25 років, він працює з одним із найкращих продюсерів України, їздить із концертами країною і збирає повні зали слухачів. 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код