Категорії Інформація
Каси Додати подію
Майдан: народження мрії. Перший бій
03 грудня 2023

Майдан: народження мрії. Перший бій

Ціна: 40-80 грн

Український Дім
м. Kиїв, вул. Хрещатик, 2
Купити квиток

Замовити квитки на "Майдан: народження мрії. Перший бій"

Про подію

Український Дім разом з Національним музеєм Революції Гідності представляє виставку «Майдан: народження мрії. Перший бій» до 10-ї річниці Революції Гідності.

Десять років тому українці остаточно сформулювали національну ідею. Вона викристалізувалася на Майдані. Цей ідеал означено двома ємними словами — «Гідність» і «Свобода».

Виставка «Майдан: народження мрії. Перший бій» розгорнута на трьох поверхах Українського Дому, який став частиною історії Революції Гідності: у стінах культурного центру діяв прес-центр мітингувальників, які обстоювали свободу та європейську інтеграцію України.

На виставці представлені унікальні артефакти з протестів, твори революційного мистецтва реконструйовані окремі локації ініціатив Майдану.

Виставка триватиме з 21 листопада до 3 грудня в Українському Домі (вул. Хрещатик, 2).

Графік роботи: вівторок—неділя 11:00-19:00, понеділок вихідний.

Вартість квитків: повний – 80 грн, пільговий – 40 грн (для: школярів та студентів за наявності посвідчень, тимчасово переміщених осіб).

Квитки можна також придбати в касі Українського Дому (готівка або картка).

Вхід вільний для: пенсіонерів, дітей до 7 років, осіб з інвалідністю 1-2 групи, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх родин, військовослужбовців строкової служби, працівників музеїв, членів Національної спілки художників України, власників членських карток CIMAM, ICOM (за наявності дійсних посвідчень).

У разі оголошення повітряної тривоги ви можете скористатися укриттям, що знаходиться у приміщенні Українського Дому. Або пройти до найближчих укриттів, що знаходяться на на станції метро “Майдан Незалежності”, підземного переходу на майдані Незалежності та підземний перехід під Європейською площею.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код