Рус Укр Eng
23 лютого - 08 квітня

Дрібниці життя

90 грн

Театр російської драми ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)
Вибрати дату

Квитки на "Дрібниці життя"

23 лют., субота
08 бер., пʼятниця
08 квіт., понеділок

Про подію

Дрібниці життя - 5 історій в одному флаконі

Цей спектакль - калейдоскоп з 5 ранніх творів Чехова. У кожному з них своя гамма почуттів, але їх об'єднує те, що в одній ситуації може бути одночасно і сумно, і смішно, і навіть боляче. П'єса буде представлена ​​1 грудня 2018 року і 12 січня 2019 року в Києві в театрі російської драми ім. Лесі Українки. Купити квиток можна онлайн на нашому сайті або оффлайн в точках продажів за фіксованою ціною 90 грн.

У чому особливість спектаклю?

Кожна з 5 п'єс триватиме близько 15-20 хвилин. Тобто за такий короткий час актори розкажуть повноцінні гостросюжетні трагікомічні історії, які насичені емоціями, переживаннями, душевними негараздами і болючими спогадами. Так, смішного або веселого буде мало, але якщо хочеться прийти в театр в пошуках відповідей на особисті питання і ставитися до заходу як до лікувального еліксиру для душі, то це ідеальний вибір.

Короткий опис кожного оповідання:

  • «Дочка Альбіона» - покажуть слабоумство, ницість, відсутність нормальних манер і моральних норм у рибалок;
  • «Обивателі» - про лінь, дурість, безтактності, безвольність перед спокусами, душевному занепаді і зупинці в розвитку;
  • «Довгий язик» - весела постановка з нотою трагізму і драматичності про весело проведений відпустці і розпусті дружини головного героя;
  • «Комік» - про веселе визнання в любові і «героїчності» чоловіків після чарочки алкоголю;
  • «Гаманець» - про те, як найкращі друзі через незначні події раптом можуть стати абсолютно чужими, різними людьми і відчувати один до одного тільки почуття образи і відрази.

Кожна зі сцен - це якийсь концентрат. Після заходу ви переконаєтеся в тому, що в театрі постановка тривалістю 15 хвилин може показати дуже багато, при цьому красиво, вишукано і зі створенням відповідної атмосфери. Але цього концентрату має бути в міру, тому парочка міні-постановок у випадку з Чеховим - ідеальне рішення.

У процесі ви зможете насолодитися грою Максима Нікітіна, Станіслава Москвіна, Наталії Шевченко, Юрія Дяка, Віктора Алдошина, Вадима Аскевича, Михайла Аугуста, Анни Гринчак, Володимира Ращук, Євгенія Авдєєнко, Кирила Миколаєва, Віталія Овчарова.

Пориньте в світ геніального письменника в Києві цієї зими, замовивши квитки на спектакль. Повірте, ці півтори години пройдуть швидко, але дуже емоційно і яскраво.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99