Категорії Інформація
Каси Додати подію
15 січня 2023

НАОНІ Оркестра «Різдвяне Світло»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 490-690 грн

Будинок Архітектора
м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 7

Про подію

Запрошуємо 15 січня 2023 року поринути у атмосферу новорічних звуків музичної програми «Різдвяне Світло» у виконанні унікального НАОНІ Оркестра!

Найвідоміша новорічна музика з кінофільмів, мюзиклів у поєднанні з унікальним аранжуванням українських колядок та щедрівок наповнять Вас світлими емоціями різдвяної містерії та подарують відчуття Свята, яке так всім нам необхідне в цей військовий час! Адже наша боротьба також іде і на культурному фронті і ми зобов’язані знати що саме наші культурні коди роблять нас НЕЗЛАМНИМИ!

Подаруйте Собі, Вашим рідним і дітям миті різдвяного свята з музикантами НАОНІ оркестра, які вміють творити дива на музичних інструментах!

Сім разів колективу заслужено діставалася перемога на проекті “Битва оркестрів”, а за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими. У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками нашої української сцени, серед яких були ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem та інші.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код