Категорії Інформація
Каси Додати подію
НАОНІ оркестра з дитячою програмою – «Чарівна паличка диригента»
29 вересня 2024

НАОНІ оркестра з дитячою програмою – «Чарівна паличка диригента»

Ціна: 240-540 грн

Будинок Архітектора
м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
Купити квиток
240-540 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "НАОНІ оркестра з дитячою програмою – «Чарівна паличка диригента»"

29 вер., неділя

Про подію

НАОНІ оркестра з дитячою програмою – «Чарівна паличка диригента» Київ, Будинок Архітектора!

29 вересня 2024 року о 17 годині на сцені Будинку Архітектора відбудеться концерт для дітей “Чарівна паличка диригента”.

Магія музики і унікальні музичні інструменти – як це впливає на людину, на її вчинки, дії та поведінку? Чи може злий, негативний персонаж перетворитись за допомогою музики на доброго і дружнього? Що робить нас людяними і гармонійними у стосунках з самим собою та з друзями? Саме на такі питання ми будемо розмірковувати на нашій концертній програмі “Чарівна паличка диригента”.

Диригент та музиканти оркестру у взаємодії з казковими персонажами Дарт Вейдером та Гаррі Поттером проведуть слухачів по магічному музичному дійстві під час якого діти познайомляться із багатьма народними та класичними музичними інструментами, повчать чи згадають українську абетку, послухають і подивляться фрагменти з улюблених кінофільмів Гаррі Поттер, Зоряні війни та мультфільмів. А також діти навіть зможуть долучитись до спільного музикування з оркестрантами НАОНІ на одній сцені та спробувати пограти на різних інструментах оркестру!

Це не просто концерт, це справжнє магічне дійство для дітей від славнозвісного колективу НАОНІ оркестра – Національного академічного оркестру народних інструментів України.

Артисти
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код