Категорії Інформація
Каси Додати подію
Оля Полякова - Все буде добре
08 березня 2023

Оля Полякова - Все буде добре

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 990-2590 грн

КВЦ «Парковий»
Паркова дорога, 16А

Про подію

Готуємось до концерту з Олею Поляковою «Все буде добре» у Києві

Нещодавно Оля Полякова, а саме у свій день народження, оголосила дату концерту з новою програмою «Все буде добре». Подія відбудеться у Києві у КВЦ «Парковий» у святковий день 8 березня. Це буде перший масштабний проєкт Олі після вторгнення росії в України, який дозволить шанувальникам співачки нарешті зустрітися з нею та заспівати улюблені пісні.

Готові до зустрічі? Тоді чому б вже не купити квитки, щоб бути впевненими, що ви потрапите на довгоочікуваний концерт? Пам’ятайте, що ця подія подарує неймовірну енергію, бо Оля вміє заряджати та надихати.

Хочете ще більше подій у житті? Не проблема. В афіші Києва багато крутих та запальних концертів на будь-який смак.

Про програму «Все буде добре»

Важко уявити кращу програму Олі Полякової ніж «Королева ночі». Але повірте, що таке може  бути. Співачка виступить з програмою «Все буде добре», в якій зібрано нові пісні, написані під час війни. Крім того, всі улюблені ваші хіти звучатимуть українською мовою!

Очікуйте, що цей концерт буде ще більш яскравим, з новими костюмами, з новими емоціями та переживаннями — саме так зазначила співачка. А ми віримо їй на слово, бо якщо Оля обіцяє щось неймовірне, воно так і буде!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код