Категорії Інформація
Каси Додати подію
Олександр Пономарьов та Михайло Хома - Україна Переможе!
30 листопада 2024

Олександр Пономарьов та Михайло Хома - Україна Переможе!

Ціна: 350-2890 грн

Палац Україна
вул. Велика Васильківська, 103
Купити квиток
350-2890 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Олександр Пономарьов та Михайло Хома - Україна Переможе!"

Тривалість події — 80 хвилин.
30 лист., субота

Про подію

Фантастичні Олександр Пономарьов та Михайло Хома з великою оновленою програмою – «Україна переможе»!

30 листопада у НПМ «Україна» відбудеться найочікуваніший концерт цієї осені! Витончені, талановиті Олександр Пономарьов та Михайло Хома вийдуть на сцену разом, щоб заспівати для вас улюблені дуети та нові хіти – змістовні, чуттєві, багатогранні! Вони – справжні артисти, які дивують своєю творчістю, відкриваючи в душі таємне та глибоке. Їх пісні витримали випробування часом, пісні, які люблять і співають до сіх пір...

Нова надихаюча програма Олександра та Михайла «Україна переможе» у супроводі грандіозного симфонічного оркестру та хору передасть Вам унікально-таємне, сумно-мрійливе, бездоганно-витончене поєднання голосу та таланту, яке нікого не залишить байдужим.

Олександр та Михайло не тримають таланту «при собі», адже немає для них вищого задоволення, ніж дарувати радість людям. Одже чекаємо на вас на концерті, наповненому музикою вищого гатунку, незабутньою атмосферою майстерності, своєрідністю, міркуваннями та вірою в краще. Феєричне поєднання звуку та світла, неймовірне виконання нових та відомих хітів, фантастичні дуети та сюрпризи зігріюсь серце та надовго залишать цей вечір в пам’яті!

Де: НПМ «Україна»

Коли: 30 листопада, 18:00.

Концерт передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки!

У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення у безпечному місці, після чого концерт буде продовжено!

Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 30 хвилин після її закінчення (але не пізніше 20:40).

Слава Україні!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код