Категорії Інформація
Каси Додати подію
17 червня 2022

Прем’єра.Бродвейська історія

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 200 грн

Київський національний академічний театр оперети
вул. Велика Васильківська, 53/3

Про подію

«Прем’єра. Бродвейська історія» в Києві!

В Національному театрі оперети відбудеться комедія «Прем’єра. Бродвейська історія» в Києві. П'єса побудована на біографії зірки Бродвею Лорети Тейлор. Свого часу вона була улюбленицею драматурга Теннессі Вільямса і грала у його п'єсах. Особливо їй вдалася роль Аманди у “Скляному звіринці”.

Але час, алкоголь і наркотики зробили свою справу. Героїню постановки звати Фанні Еліс. С особистим життям у колишньої діви теж не склалося і єдина близька людина тепер - Хеккі, служниця і костюмерка. Але попри багаторічне забуття, один з театрів офф-Бродвею запросив актрису зіграти одну з її найкращих ролей - Ірину Аркадіну у виставі “Чайка”.

Комедійна вистава

Повернення колишньої зірки викликало увагу ЗМІ і публіки. Проте продюсери вважають, що для остаточного успіху не вистачає справжнього скандалу. І ось перед самою виставою в гримерку Фанні приносять бренді “від шанувальника”. На карту поставлено усе. Але чи утримається героїня від спокуси?

Щ об потрапити на виставу «Прем’єра. Бродвейська історія» в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків 300 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти з дівчиною в Києві? На виставу «Прем’єра. Бродвейська історія»

  1. Комедійна вистава
  2. Драматична історія
  3. На реальних подіях
  • Комедія на 1 дію
  • Автор – Джон Кромвелл
  • Режисер, художник-постановник – з.д.м. України Олександр Білозуб
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код