Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Псалми війни
20 жовтня 2021

Псалми війни

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 100-450 грн

Національна опера України
м. Київ, вул. Володимирська, 50

Про подію

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРЕМ’ЄРА

МУЗИЧНО-ТЕАТРАЛЬНОГО ДІЙСТВА «ПСАЛМИ ВІЙНИ»

ДЛЯ МІШАНОГО ХОРУ ТА СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ у межах НАЦІОНАЛЬНОГО ХОРОВОГО ФЕСТИВАЛЮ

У межах Національного хорового фестивалю, що розпочався майже два місяці тому Національним хоровим марафоном до 30-річчя Незалежності України, - відбудеться прем’єра масштабного музично-театрального дійства «Псалми війни» на музику Євгена Станковича та віршовані тексти поетів доби Незалежності, написані у період 1991-2021 років.

Лібрето для цього проєкту, що у яскравій видовищній формі актуалізує ідею становлення державності в Україні, - написав Василь Вовкун.

Прем’єра дійства відбудеться у трьох містах України на головних музичних сценах країни: 18 жовтня – на сцені ХНАТОБу / Схід Опера, 20 жовтня – в Національній Опері України в Києві, 26 жовтня - на сцені Львівської національної опери імені Соломії Крушельницької.

В проєкті задіяні провідні музичні колективи, зокрема академічний симфонічний оркестр Харківського національного академічного театру опери та балету імені Миколи Лисенка (диригент – Дмитро Морозов), Національний симфонічний оркестр України (диригент – Володимир Сіренко - у Києві) та академічний симфонічний оркестр Чернівецької філармонії (диригент Андрій Савчук), а також Національна заслужена академічна капела України «ДУМКА» (диригент – Євген Савчук).

У дійстві, зрежисованому Василем Вовкуном також візьмуть участь - Євген Нищук (читання).

Автор ідеї – Євген Савчук.

Попереднє замовлення