Категорії Інформація
Каси Додати подію
РОК-ХІТИ у виконанні симфонічного оркестру
18 травня 2024

РОК-ХІТИ у виконанні симфонічного оркестру

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Тераса River Mall
Дніпровська набережна, 12

Про подію

Рок-хіти у виконанні симфонічного оркестру від A CONCERT 18 травня на терасі ТРЦ River Mall!

Музиканти оркестру GosOrchestra виконають пісні легендарних Metallica, Queen, Green Day, Radiohead, Coldplay, Led Zeppelin, Linkin Park та багатьох інших колективів. На вас чекає програма, насичена драйвом рок-н-ролу та елегантністю симфонічної музики!

Переглянути програму події:

https://drive.google.com/file/d/1moDzxIS1qMXxpsJCTPfZNOraL62Lr6YJ/view?usp=drivesdk

Звучання улюблених пісень доповнить атмосферна локація з найкрасивішими заходами сонця на лівому березі Києва. До того ж на терасі знаходиться бар із прохолодними напоями на будь-який смак!

Місце: тераса River Mall (3 поверх ТРЦ), Дніпровська набережна, 12

Дата: 18 травня

Час: 19:00 (локація відкрита з 18:30)

На кожну подію від A CONCERT доступні три типи квитків:

— сидячі місця біля сцени;

— місця за VIP-столиками, де працюють офіціанти;

— «фан-зона»: доступ до тераси без резервування сидячого місця.

Програма прозвучить у виконанні GosOrchestra — симфонічного оркестру, створеного для висококласного супроводження популярної музики. У репертуарі понад 200 композицій різних жанрів в авторських аранжуваннях.

A CONCERT — це організатор концертів симфонічної музики, джазу та інших форматів якісного дозвілля. Проєкт з'явився в 2023 році як відповідь на виклики часу — адже мистецтво було і залишається для нас підтримкою та втіхою в темну годину. Музика, локація, світло, звук, сервіс — наша команда робить все можливе для того, щоб кожен гість нашої події після концерту вийшов з приємними емоціями. Обирайте наші події — і ви переконаєтеся в цьому самі!

Частину вартості кожного проданого квитка, а також кошти, зібрані завдяки проведенню благодійних аукціонів, ми передаємо на благодійність. В 2023 році таким чином ми зібрали на потреби фондів та конкретних підрозділів ЗСУ більше 1 млн гривень. В 2024 ми прагнемо збільшити цю суму! 

Важлива інформація для відвідувачів: https://docs.google.com/document/d/1IPdMzIDuAiITXl42RLuG-kT76HNSk31xTTpdpuaqsXs/edit

Підписуйтесь на соціальні мережі проєкту, щоб слідкувати за анонсами та отримувати важливу інформацію!

https://www.instagram.com/a.concert.official/

https://www.facebook.com/a.concert.official/

Не підходить дата? Події від A CONCERT проходять щотижня, тож обирайте програму, час та локацію з повного списку концертів!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код