Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Скриптоніт 16+
08 - 10 жовтня 2021

Скриптоніт 16+

Ціна: 1100 грн

Stereo Plaza (Стереоплаза)
пр-т Валерія Лобановського, 119
Вибрати дату

Замовити квитки на "Скриптоніт 16+"

Тривалість події — 120 хвилин.
08 жовт., пʼятниця
10 жовт., неділя

Про подію

Шановні гості!

На жаль, ми вимушені перенести концерт “Скриптонит”, що мав відбутися 15 травня, через неможливість проведення цього заходу за наявних карантинних обмежень.

Концерт “Скриптонит” переноситься на 8 жовтня 2021 року. Квитки залишаються дійсними на нову дату та не потребують обміну. Концерт перенесено через форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) та неможливість проведення заходу з наявними на цей час обмеженнями щодо проведення культурних заходів через карантин, що встановлені Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до частини 6 статті 10 Закону України «Про захист прав споживачів» виконавець не несе відповідальності за невиконання, прострочення виконання або інше неналежне виконання зобов’язання та недоліки у виконаних роботах або наданих послугах, якщо доведе, що вони виникли з вини самого споживача чи внаслідок дії непереборної сили.

Згідно із частиною 2 статті 14-1 Закону України “Про торгово-промислові палати в Україні” карантин є форс-мажорною обставиною (обставиною непереборної сили).

СКРИПТОНИТ в Києві!

8 та 10 жовтня 2021 року у концертному залі Stereo Plaza (Стереоплаза) в Києві відбудеться концерт одного з найбільш талановитих і непередбачуваних представників реп культури.

Скріптоніт в Стереоплазе

Проте, це сталося, і ми знову можемо почути старий добрий «флоу» Аділя та пісні про хлопців з району, наркотики, гроші і дівчат, які ці гроші дуже люблять. Ймовірно, ця робота стане заключним словом співака у репі, адже нещодавно він створив власний лейбл і взявся за розвиток свого більш танцювального проекту — «Скриптонит». Проте і того, що ним вже зроблено, достатньо аби знайти своє почесне місце в історії російськомовного репу.

Щоб потрапити на концерт Скриптонит в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 700 до 950 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти відпочити в Києві? На концерт Скриптонит!

 1. Ви почуєте наживо Скріптоніта
 2. Побачите концерт одного з найбільш талановитих та харизматичних реп виконавців
 3. Можливо в останнє побуваєте на виступі Скриптонита, який виконує реп

Скриптонит пісні:

 • Привычка
 • Москва любит…
 • Ок, ок
 • Колеса
 • Похвастаться
 • Выходные
 • Витамин
 • Танцуй сама
Попереднє замовлення