Категорії Інформація
Каси Додати подію
Спокуса
21 лютого 2023

Спокуса

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 200 грн

Підвал Культури
вул. Гончара, 30а

Про подію

Джулія вродлива, розумна і талановита. Завдяки такому рідкісному поєднанню властивостей вона завжди легко досягає свого. Ось вже багато років вона – зірка лондонських підмостків, портрети Джулії – на обкладинках усіх англійських журналів, їй пишуть листи, до неї стоять у черзі за автографами, її оточує натовп шанувальників різного віку. Чоловік Джулії - не тільки найкрасивіший чоловік у Лондоні, але ще й талановитий продюсер У них є син - теж гарний і розумний юнак. Загалом у Джулії є ВСЕ. Про щось більше і краще навіть мріяти складно. Але ж людина не може не мріяти... І ось ніби за помахом чарівної палички на шляху далеко не святої Джулії з'являється спокуса - в образі дуже гарного юнака...

Легка, яскрава, комедійно-іронічна розповідь - разом з тим вона така вивірена і чітка, що здається малюнком, зробленим пером на папері без відриву руки.

Яскраві красиві персонажі, живий вокал, унікальне музичне оформлення вистави, його точний іронічний малюнок та витончений модерновий стиль – все це запорука вашого прекрасного настрою не лише на один вечір, а й на перспективу.

Режисер Петро Миронов

У ролях Петро Миронов, Олена Раєвська, Антон Барабан

Вистава відбудеться в Підвалі Культури за адресою: вулиця Гончара, 30 а.

Вхід до зали з вулиці Гончара через арку.

Підвал Культури - безпечний майданчик, оскільки водночас є бомбосховищем. Отже, виставу не буде перервано в разі повітряної тривоги.

В Підвалі Культури затишна атмосфера і є бар.

Вистава триває приблизно 1 годину 15 хвилин без антракту. Отже. глядачі встигнуть дістатися додому до комендатської години (23.00)

Частину коштів від продажу квитків буде спрямовано на підтримку ЗСУ

Вистава іде російською мовою

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код